Ορθή Επανάληψη των Διαιτητών για τα ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα

Ορθή Επανάληψη των Διαιτητών για τα ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα

Ορθή Επανάληψη των Διαιτητών για τα ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα

Σάββατο 28-2-2015 και ώρα 3:00μμ(Α΄)

1. Α.Ο Διαγόρας – Α.Ο Σελλάνων

Κουκούλη Σπ – Τσιαμούρας – Μαργιολάς Δ

2. Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Καππαδοκικού

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ – Τεταγιώτης

3. Α.Ο Κυψέλη – Απόλλων Μακρυχωρίου

Γαλάνης – Στεφανής – Πολύζος

4. Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Αστέρας

Μπεκιάρης – Τζέλλος – Αντωνίου Φ

5. Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Καρδίτσας

Βαρλάμης – Πεταλάς – Κανιούρας

6. Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΟΚ Πάμισσος

Σαββίδης – Τίκας ΔΧ – Πούπης

7. Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Μυρίνης

Κουκουζέλης – Κριαρράς – Καλλιάρα


Σάββατο 28-2-2015 και ώρα 3:00μμ(Α1΄)

1. Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Ασπίδα

Σαββίδης – Αργυρόπουλος – Παραθύρας

2. Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Βαφειάδης – Βογιατζής Ν – Ευαγγέλου Ευδ

3. Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Μουζακίου

Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Παπαλίτσας

4. Α.Σ Ήφαιστος – Δόξα Μάρκου

Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Καλόγερος

5. Ατρόμητος Γεωργικού – Δόξα Μητρόπολης

Μαλλιώρας – Λέρας – Κριαρράς

6. Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ε Δάφνη

Μανώλης – Καλτσάς – Δημάκης

7. ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Σώκρατες

Ζαγορίτης – Σιώκας – Στεργιόπουλος

8. Δόξα Μασχολουρίου – Α.Σ Νεφέλη

Νότος – Χαβαλές – Γαρίτος

1. Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Ασπίδα

Μανώλης – Αργυρόπουλος – Παραθύρας

2. Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Φύλλου

Βαφειάδης – Βογιατζής Ν – Ευαγγέλου Ευδ

3. Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ε Μουζακίου

Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Παπαλίτσας

4. Α.Σ Ήφαιστος – Δόξα Μάρκου

Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Καλόγερος

5. Ατρόμητος Γεωργικού – Δόξα Μητρόπολης

Μαλλιώρας – Λέρας – Χάρμπας

6. Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ε Δάφνη

Τσιαχτάνης – Καλτσάς – Δημάκης

7. ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Σ Σώκρατες

Ζαγορίτης – Σιώκας – Στεργιόπουλος

8. Δόξα Μασχολουρίου – Α.Σ Νεφέλη

Νότος – Χαβαλές – Γαρίτος


Σάββατο   28-2-2015 και ώρα 3:00μμ (Β΄)

Κρανιά – Α.Σ Πλαστήρας

Μαργιολάς – Κουτρομάνος Ν – Κότζα


Κυριακή 1-3-2015 και ώρα 3:00μμ(Α΄)

Α.Σ Διγενής – Ηρακλής Καρδ/λας

Αγγελακόπουλος – Διπλάρης Α – Βογιατζής Ν


Κυριακή 1-3-2015 και ώρα 3:00μμ(Β΄)

1. Δόξα Παλιουρίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Νότος – Χάρμπας – Κανιούρας

2. Π.Ο Παλαμαική – Αστήρ Βλοχού

Μπεκιάρης – Τίκας ΔΧ – Παπαλίτσας

3. Μελισσοχώρι – Α.Σ Ενιππέας

Αντωνίου Φ – Μαλλιώρας – Καλαμπάκας

4. Άρης Φίλιας – Α.Σ Κένταυρος

Μαργιολάς – Παραθύρας – Στεργιόπουλος

5. Α.Σ Αχλαδιά – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Χαβαλές – Κουκούλη Σπ – Μανώλης

6. Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ε Ρούσσου

Γαλάνης – Πούπης – Λέρας

7. Δόξα Αμπέλου – Αετός Καλλιφωνίου

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ – Τεταγιώτης

8. Μορφοβούνι – Φυλακτή

Γαννιάς – Αδραμάνης – Κουτρομάνος Ν

9. Ριζοβούνι – Α.Σ Απιδιά

Πολύζος – Τσιαμούρας – Γαρίτος

10. Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αγναντερό

Τσιαχτάνης – Σιώκας – Μπάτζιος

11. Άρης Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Ζαγορίτης – Πεταλάς – Στεφανής

12. Κερ. Φράγκου – Ψαθοχώρα

Αργυρόπουλος – Δημάκης – Μπάκας


Κυριακή 1-3-2015 και ώρα 11:30πμ(Γ΄)

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας

Κουκουζέλης – Βογιατζής Ν – Καλυβιώτης


Κυριακή 1-3-2015 και ώρα 12:00μμ(Γ”)

Α.Σ Κρόνος – Α.Σ Αναγέννηση

Βαρλάμης – Καυμενόπουλος – Κατσαρός


Κυριακή   1-3-2015 και ώρα 3:00μμ(Γ)

1. Γοργοβίτες – Μενελαίδα

Κλησιάρχης – Μουτσάνας – Καλόγηρος

2. Ατρομ. Πτελοπούλας – Μαυραική

Βαφειάδης – Κότζα – Μαργιολάς Δ

3. Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Ακαδημία Ορφέας

Σαββίδης – Ρούστα – Ευαγγέλου Στ

4. Μαγούλα – Κερ. Σταυρού

Τζέλλος – Διπλάρης Μ – Γιώτης

5. Α.Σ Ασκληπιός – Α.Ο Αστροναύτης

Στρατίκης – Γιακίμι – Κρανίτσας

6. Αίας Καρποχωρίου – Ακαδημία Ελπίδες

Καλλιάρα – Γκούζας Ι – Μάντσε