Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out στην Football League

Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out στην Football League

Το πρόγραμμα των Play Off και Play Out στην Football League

Έγινε σήμερα το απόγευμα η κλήρωση για τους αγώνες play off και play out της Football League. Η έναρξη των αγώνων ορίστηκε για την Κυριακή 26/04/2015. Η Αναγέννηση θα δώσει το πρώτο παιχνίδι της σειράς στην Κατερίνη με τον Πιερικό και στην συνέχεια εντός με τον Τύρναβο (2η), εντός με τον Αγροτικό Αστέρα (3η), εκτός με Ζάκυνθο (4η) και εκτός με Αγινιακό (5η).

Για να δείτε τις Ειδικές Βαθμολογίες των play off και play out και τις λεπτομέρειες σχετικά με την διοργάνωση πατήστε εδώ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των play off και play out έχει ως εξής:


Το Πρόγραμμα των Play Off 

1η Αγωνιστική (26/04) – 6η Αγωνιστική (24/05)

Απόλλων – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΚ

Παναχαϊκή – ΑΕΛ

2η Αγωνιστική (04/05) – 7η Αγωνιστική (31/05)

Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής

ΑΕΛ – Απόλλων

ΑΕΚ – Παναχαϊκή

3η Αγωνιστική (09/05) – 8η Αγωνιστική (03/06)

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

ΑΕΚ – Απόλλων

Ηρακλής – Παναχαϊκή

4η Αγωνιστική (13/05) – 9η Αγωνιστική (07/06)

ΑΕΛ – ΑΕΚ

Απόλλων – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου

5η Αγωνιστική (20/05) – 10η Αγωνιστική (14/06)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΛ

Παναχαϊκή – Απόλλων

(όλα τα ματς θα αρχίζουν στις 18.00).


Το Πρόγραμμα των Play Out (ΒΟΡΡΑΣ)

1η Αγωνιστική (26/04) – 6η Αγωνιστική (24/05)

Πιερικός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστ.

2η Αγωνιστική (03/05) – 7η Αγωνιστική (31/05)

Αν. Καρδίτσας – Τύρναβος

Αγροτικός Αστ. – Πιερικός

Αιγινιακός – Ζάκυνθος

3η Αγωνιστική (10/05) – 8η Αγωνιστική (03/06)

Αν. Καρδίτσας – Αγροτικός Αστ.

Αιγινιακός – Πιερικός

Τύρναβος – Ζάκυνθος

4η Αγωνιστική (13/05) – 9η Αγωνιστική (07/06)

Αγροτικός Αστ. – Αιγινιακός

Πιερικός – Τύρναβος

Ζάκυνθος – Αν. Καρδίτσας

5η Αγωνιστική (17/05) – 10η Αγωνιστική (14/06)

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αγροτικός Αστ.

Ζάκυνθος – Πιερικός


Το Πρόγραμμα των Play Out  (ΝΟΤΟΣ)

1η Αγωνιστική (26/04) – 6η Αγωνιστική (24/05)

Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Παναιγιάλειος

Καλλιθέα – Ερμιονίδα

2η Αγωνιστική (03/05) – 7η Αγωνιστική (31/05)

Ηρακλής Ψαχνών – Επισκοπή

Ερμιονίδα – Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

3η Αγωνιστική (10/05) – 8η Αγωνιστική (03/06)

Ηρακλής Ψαχνών – Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Επισκοπή – Καλλιθέα

4η Αγωνιστική (13/05) – 9η Αγωνιστική (07/06)

Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Επισκοπή

Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών

5η Αγωνιστική (17/05) – 10η Αγωνιστική (14/06)

Παναιγιάλειος – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Ερμιονίδα

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός