Πρόγραμμα Αγώνων play off και play out B Ερασιτεχνικής

Πρόγραμμα Αγώνων play off και play out B Ερασιτεχνικής

Πρόγραμμα Αγώνων play off και play out B Ερασιτεχνικής

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Καρδίτσας το πρόγραμμα των αγώνων play off και play out για τους δύο ομίλους της Β Ερασιτεχνικής. Υπενθυμίζεται ότι σύμφωνα με την προκήρυξη του πρωταθλήματος το σωματείο που θα τερματίσει στην 1η θέση των play off κάθε ομίλου θα προβιβαστεί στην Α1 Ερασιτεχνική ενώ το σωματείο που θα τερματίσει στην τελευταία θέση των play out κάθε ομίλου θα υποβιβαστεί στην Γ Ερασιτεχνική.


1ος όμιλος

Play Off  (Ώρα έναρξης 5:00μμ)

Κυριακή 26-4-2015

Α.Σ Κένταυρος – Δόξα Αμπέλου

Α.Ε Ρούσσου – Αστήρ Βλοχού

Πέμπτη 30-4-2015

Δόξα Αμπέλου – Α.Ε Ρούσσου

Αστήρ Βλοχού – Α.Σ Κένταυρος

Κυριακή 3-5-2015

Αστήρ Βλοχού – Δόξα Αμπέλου

Α.Ε Ρούσσου – Α.Σ Κένταυρος

Πέμπτη 7-5-2015

Δόξα Αμπέλου – Αστήρ Βλοχού

Α.Σ Κένταυρος – Α.Ε Ρούσσου

Κυριακή 10-5-2015

Δόξα Αμπέλου – Α.Σ Κένταυρος

Αστήρ Βλοχού – Α.Ε Ρούσσου

Πέμπτη 14-5-2015

Α.Ε Ρούσσου – Δόξα Αμπέλου

Α.Σ Κένταυρος – Αστήρ Βλοχού


1ος όμιλος

Play Out (Ώρα έναρξης 5:00μμ)

Κυριακή 26-4-2015

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Α.Σ Ενιππέας

Δόξα Παλιουρίου – Άρης Φίλιας

Πέμπτη 30-4-2015

Α.Σ Ενιππέας – Δόξα Παλιουρίου

Άρης Φίλιας – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Κυριακή 3-5-2015

Άρης Φίλιας – Α.Σ Ενιππέας

Δόξα Παλιουρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Πέμπτη 7-5-2015

Α.Σ Ενιππέας – Άρης Φίλιας

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Δόξα Παλιουρίου

Κυριακή 10-5-2015

Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Άρης Φίλιας – Δόξα Παλιουρίου

Πέμπτη 14-5-2015

Δόξα Παλιουρίου – Α.Σ Ενιππέας

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Άρης Φίλιας


2ος όμιλος

(Play Off (Ώρα έναρξης 5:00μμ)

Κυριακή 26-4-2015

Α.Ο Κρανέας – Θύελλα Ριζοβουνίου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Άρης Καρδίτσας

Πέμπτη 30-4-2015

Θύελλα Ριζοβουνίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Κρανέας

Κυριακή 3-5-2015

Άρης Καρδίτσας – Θύελλα Ριζοβουνίου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Κρανέας

Πέμπτη 7-5-2015

Θύελλα Ριζοβουνίου – Άρης Καρδίτσας

Α.Ο Κρανέας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Κυριακή 10-5-2015

Θύελλα Ριζοβουνίου – Α.Ο Κρανέας

Άρης Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Πέμπτη 14-5-2015

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Θύελλα Ριζοβουνίου

Α.Ο Κρανέας – Άρης Καρδίτσας


 2ος όμιλος

Play Out (Ώρα έναρξης 5:00μμ)

Κυριακή 26-4-2015

Α.Ε Ψαθοχώρα – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ο Μορφοβουνίου – Κερ. Φράγκου

Πέμπτη 30-4-2015

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Μορφοβουνίου

Κερ. Φράγκου – Α.Ε Ψαθοχώρα

Κυριακή 3-5-2015

Κερ. Φράγκου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Ε Ψαθοχώρα

Πέμπτη 7-5-2015

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Κερ. Φράγκου

Α.Ε Ψαθοχώρα – Α.Ο Μορφοβουνίου

Κυριακή 10-5-2015

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ε Ψαθοχώρα

Κερ. Φράγκου – Α.Ο Μορφοβουνίου

Πέμπτη 14-5-2015

Α.Ο Μορφοβουνίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Α.Ε Ψαθοχώρα – Κερ. Φράγκου