Το πρόγραμμα της Superleague 2015-2016

Το πρόγραμμα της Superleague 2015-2016

Το πρόγραμμα της Superleague 2015-2016

Το βράδυ της Τρίτης (14/7) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Superleague 2015-2016.

Χωρίς το μεγάλο Ντέρμπι η Πρεμιέρα του Πρωταθλήματος στις 22-09-2015. Το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς θα πραγματοποιηθεί την 4η αγωνιστική (19-20-21 Σεπτεμβρίου), οπότε και ο ΠΑΟΚ θα υποδεχτεί στην Τούμπα την ΑΕΚ, η οποία επιστρέφει στην Super League μετά από διετή απουσία. Ο Δικέφαλος του Βορρά έχει στην έδρα του και τα άλλα δύο ντέρμπι του 1ου γύρου, με Ολυμπιακό (6η αγωνιστική) και Παναθηναϊκό (8η αγωνιστική). Την 11η αγωνιστική (21-22-23 Νοεμβρίου)  το 1ο ντέρμπι των »αιωνίων» της χρονιάς με τον Παναθηναϊκό να υποδέχεται τον Ολυμπιακό.

Ως «ομάδα Α» σημειώνεται η Κασσιόπη και «ομάδα Β» η Βέροια λόγω των ανοιχτών υποθέσεων που έχουν οι δύο ομάδες με τα πειθαρχικά όργανα.

Για να κατεβάσετε το Πρόγραμμα της Super League σε μορφή pdf πατήστε εδώ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League για τη σεζόν 2015-2016:

1η Αγωνιστική

22-23-24/9/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

2η Αγωνιστική

29-30-31/8/2015

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

3η Αγωνιστική

12-13-14/9/2015

ΟΜΑΔΑ Β - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α

 

4η Αγωνιστική

19-20-21/9/2015

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

 

5η Αγωνιστική

26-27-28/9/2015

ΟΜΑΔΑ Β - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική

3-4-5/10/2015

Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

7η Αγωνιστική

17-18-19/10/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

8η Αγωνιστική

24-25-26/10/2015

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

9η Αγωνιστική

31/10 & 1-2/11/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

10η Αγωνιστική

7-8-9/11/2015

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

 

11η Αγωνιστική

21-22-23/11/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

12η Αγωνιστική

28-29-30/11/2015

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

13η Αγωνιστική

5-6-7/12/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

14η Αγωνιστική

12-13-14/12/2015

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ

 

15η Αγωνιστική

19-20-21/12/2015

ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

 

16η Αγωνιστική

2-3-4/1/2016

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Β
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

17η Αγωνιστική

9-10-11/1/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α

 

18η Αγωνιστική

16-17-18/1/2016

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΗΡΑΚΛΗΣ

 

19η Αγωνιστική

23-24-25/1/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

 

20η Αγωνιστική

30-31/1 & 1/2/2016

Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 

21η Αγωνιστική

6-7-8/2/2016

ΟΜΑΔΑ Β - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

 

22η Αγωνιστική

13-14-15/2/2016

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
Π.Α.Ο.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

23η Αγωνιστική

20-21-22/2/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΜΑΔΑ Α - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

24η Αγωνιστική

27-28-29/2/2016

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

25η Αγωνιστική

5-6-7/3/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

26η Αγωνιστική

12-13-14/3/2016

ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

 

27η Αγωνιστική

19-20-21/3/2016

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Α
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

 

28η Αγωνιστική

2-3-4/4/2016

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ε.Κ.

 

29η Αγωνιστική

10/4/2016

ΟΜΑΔΑ Β - SKODA ΞΑΝΘΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

 

30η Αγωνιστική

17/4/2016

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β
SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α - Α.Ε.Κ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

 

 

SHARE