Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στο Ν. Καρδίτσας

Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στο Ν. Καρδίτσας

Οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στο Ν. Καρδίτσας

Πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου η επίσημη ανακήρυξη των υποψηφίων Βουλευτών από το Πρωτοδικείο Καρδίτσας.


 

anel_small_200

ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ (ΑΝ.ΕΛ.)

1. Τέγας Αλέξανδρος

2. Κουκουμτζής Βασίλειος

3.Καραγεωργου Χρυσούλα

4. Ζαρκάδα Πούλια

5. Τσόγκας Γεώργιος


 

ανταρσυα_smallΑΝΤΑΡΣΥΑ

1. Κατσιαμπούρα Ιωάννα

2. Μούστος Φώτιος

3. Μπολτσής Απόστολος


δημιουργια ξανα_200

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ

1. Ζορμπάς Γεώργιος


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ-ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΞΙΩΝ-ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. Ανθή Χειμαρίου


πατριωτικη ενωση ΕΛΛΑΣ

ΕΛ.ΛΑ.Σ. – ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

1.Ροδόπουλος Γεώργιος


ενωση κεντρώών

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ    

1. Μαντζακίδης Βασίλειος

2. Τασιόπουλος Παναγιώτης

3. Σαβάλλας Βασίλειος

4. Αλεξανδρής Βασίλειος


logo_epam

ΕΠΑΜ-ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ

1. Τραγάλου Αικατερίνη (Κατερίνα)


κκε_200

ΚΚΕ

1. Μπούτας Ευάγγελος

2. Αγγέλου Λήδα-Ξένια

3. Κούτρα Χαρίκλεια

4. Κρανιάς Βασίλης

5. Πολυγένης Αριστοτέλης

6. Τσιούτρας Ιωάννης


m-l_kke

ΚΚΕ (μ-λ) και Μ-Λ ΚΚΕ 

1. Καμαρέτσος Γεώργιος

2. Καπνιάς Στέφανος

3. Καραμήτρος Στέφανος

4. Κυρίτσης Απόστολος

5. Σόφη Παρασκευή


p.txt

ΚΟΙΝΩΝΙΑ   

1. Διαμαντής Αργύρης


Λαική Ενότητα

ΛΑΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1.Χρήστος Καρακώστας

2. Αναγνωστόπουλος Βάιος

3. Μουλιάκος Ναπολέων

4. Μαργιέλη Ρίτα

5. Τσέλιος Κυρίτσης

6. Γκαρδαλίνου – Σφίγγα Γεωργία


νεα δημοκρατια

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1. Τσιάρας  Κωνσταντίνος

2. Σκόνδρα Ασημίνα

3. Ταλιαδούρος Σπυρίδωνας

4. Αναγνωστόπουλος Γεώργιος

5. Ψαχούλας Ορέστης

6. Κουλοκτσής Σωτήριoς


photo

ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ  

1. Κάνσος Δημήτριος


οκδε

ΟΚΔΕ – Οργάνωση Κομμουνιστών Διεθνιστών Ελλάδας

Κουρίλας Μηνάς


ΠΑΣΟΚ-ΔΗΜΑΡ

ΠΑΣΟΚ – ΔΗΜΑΡ

1. Τσιώλης Σωτήριος

2. Βαϊόπουλος Γιώργος

3. Δημακόπουλος Χρήστος

4. Χαντζοπούλου Ελένη

5. Κομποδιέτας Γιώργος


συριζα

ΣΥΡΙΖΑ

1. Σπύρος Λάππας

2. Χρυσούλα Κατσαβριά – Σιωροπούλου

3. Παναγιώτα Βράντζα

4. Ηλίας Αντωνίου

5. Μαρία Μπολτσή

6. Κων/νος Μπουγουλιάς


Το Ποτάμι

ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ  (τυχαία σειρά) 

1. Αθανασίου Αθηνά

2. Γιαννακόπουλος Χρήστος

3. Κοτρώτσιος Γιάννης

4.Κουρκούνας Δημήτρης

5. Παπαβασιλείου Βαγγέλης

6.Παπουτσής Δημήτρης


Χρυση αυγή

ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. Θανόπουλος Χαρίλαος

2. Κακαργιάς Βάιος

3. Σκύφτα Στυλιανή

4. Τσιαμαντάς Αθανάσιος

5. Ψαρόμπα Μαρία

SHARE