Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 26,27/09/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 26,27/09/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 26,27/09/2015)

Ανακοινώθηκαν από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας (ΕΠΣΚ) οι διαιτητές για τους αγώνες αγώνες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 26,27/09/2015.


Σάββατο 26-9-2015 και ώρα 4:30μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Καρδ/λας   

Κουκούλη – Κουκούλης Π. – Δημάκης

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Σελλάνων

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Α. – Τίκας Δ.

Α.Ε Μουζακίου -Α.Ο Κυψέλης

Βαρλάμης – Στεφανής – Γαρίτος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Ταυρωπός

Τακόπουλος – Κότζα – Μαργιολάς Δ.

 Ατρομ. Παλαμά -ΑΟΚ

Βαφειάδης – Πούπης – Κουτρομάνος

Α.Σ Διγενής – Απόλλων Μακρυχωρίου

Σαββίδης – Πολύζος – Λέρας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Καρποχωρίου

Μουτσάνας – Βογιατζής Ε. – Καλόγηρος                  

Α1΄ Ερασιτεχνική

Δόξα Μάρκου – Α.Ο Προδρομιακός

Κουκουζέλης – Μάνσε – Γιακίμι

Α.Ο Μυρίνης – Α.Σ Νεφέλη(4:00μμ)

Μανώλης – Στρατίκης – Τσιρογιάννης

Α.Ο Ελπίδα -Αγναντερό 

Γαλάνης – Τσιαμούρας – Σιώκας

Α.Ο Φύλλου -Α.Ο Κρανέας

Τζαφάλιας -Χάρμπας – Τεταγιώτης

Δόξα Μητρόπολης -Αστήρ Βλοχού

Ζαγορίτης – Διπλάρης Μ. – Γκούζας Ι.

Α.Ο Αστέρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Νότος – Καλλιάρα – Ζούκας

Α.Ο Διαγόρας – Α.Σ Κένταυρος

Μαλλιώρας – Κατσαρός – Χαβαλές

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Ακαδημία Ποδοσφαίρου 

Κυρίτσης – Καλτσάς – Ευαγγέλου Στ.

Σάββατο 26-9-2015 και ώρα 4:30μμ

 Β΄ Ερασιτεχνική

Ερμής Μαυραχάδων 2014- Α.Σ Αναγέννηση Καρδίτσας

Αντωνίου – Λιάσκος – Κρανίτσας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Μαυραική

Στεργιόπουλος – Πλέντζας – Βογιατζής Ν.


Κυριακή 27-9-2015 και ώρα 4:30μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

ΑΟΚ Πάμισσος – Ηρακλής Σοφάδων

Μουτσάνας – Διπλάρης Α. – Τίκας Δ.

Κυριακή 27-9-20145 και ώρα 4:30μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Δόξα Παλιουρίου

Τζέλλος – Αργυρόπουλος – Καλλιάρα

Κερ. Σταυρού – Άρης Φίλιας

Βαρλάμης – Μαργιολάς Δ. – Σιώκας

Αετός Καλλιφωνίου – Δόξα Αμπέλου

Νότος – Παπαλίτσας – Κυρίτσης

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Γοργοβίτες 

Ζαγορίτης – Κότζα – Γαρίτος

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Ρούσσου

Κουκούλης Π. – Πεταλάς – Κουκούλη

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Ήφαιστος

Τίκας Τρ. -Κουτρομάνος – Στεργιόπουλος

Απιδιά – Α.Σ Πλαστήρας

Βαφειάδης – Πολύζος – Τσιαμούρας

Άρης Καρδίτσας – Γεωργικό

Δημάκης – Σαββίδης – Μανώλης

Μαγούλα – Αργεντινή Καρδίτσας

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Διπλάρης Μ.

Μαραθέα – Αστροναύτης Γελάνθης

Κατσαρός – Μαλλιώρας – Κουκουζέλης

SHARE