Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 21-/22/11/2015)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 21-/22/11/2015)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 21-/22/11/2015)

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Διγενής

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Καρποχωρίου

ΑΟΚ Πάμισσος – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Καρδίτσας

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Ταυρωπός

Α1΄ Ερασιτεχνική

Προδρομιακός – Α.Ο Διαγόρας

Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Δόξα Μητρόπολης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Κένταυρος

Α.Ο Ελπίδα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ο Μυρίνη – Αστήρ Βλοχού

Δόξα Μάρκου – Α.Ο Κρανέας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Αγναντερού

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου- Α.Σ Αναγέννηση

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 12:15μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Κρόνος -Μορφοβούνι

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Κυψέλη

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Ο Μαυραική – Γοργοβίτες(γηπ: Δασοχωρίου)

Δόξα Αμπέλου – Μελισσοχώρι

Άρης Φίλιας – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Κερ. Σταυρού – Π.Ο Παλαμαική

Δόξα Παλιουρίου – Αετός Καλλιφωνίου

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Αργεντινή Καρδίτσας

Γεωργικό –Α.Ο Αστροναύτης

Α.Σ Πλαστήρας – Μαραθέα

Α.Σ Ήφαιστος – Μαγούλα

Α.Ο Ασπίδα – Κερ. Φράγκου

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Ελπίδες

Ακαδημία Ορφέας – Ολυμπιακός Καρδίτσας

Α.Σ Ασκληπιός – Απόλλων Αρτεσιανού

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Π.Α.Σοφάδων – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Παλαμά

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ακαδημία Ελπίδες – Εθνικός Καρδίτσας 1

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

1ος όμιλος

Α.Σ Αναγέννηση – Π.Α Σοφάδων

Εθνικός Καρδίτσας 2 – Α.Ε Λεονταρίου

2ος όμιλος

Α.Ο Αστέρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Ολυμπιακός Καρδίτσας -Α.Σ Πλαστήρας

SHARE