Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 21/22/11/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 21/22/11/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 21/22/11/2015)

Ανακοινώθηκαν από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας (ΕΠΣΚ) οι διαιτητές για τους αγώνες αγώνες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 21 και 22/11/2015.

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Διγενής

Μπεκιάρης – Διπλάρης Α – Κανιούρας

Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Κουκουζέλης – Κότζα – Πολύζος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Καρποχωρίου

Βαφειάδης – Βογιατζής – Τσιαμούρας

ΑΟΚ Πάμισσος – Απόλλων Μακρυχωρίου

Νότος – Πούπης – Στεργιόπουλος

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Καρδίτσας

Μουτσάνας – Τίκας Δ – Στεφανής

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Ταυρωπός

Τζαφαλιάς – Πεταλάς – Κουτρομάνος

Α1΄ Ερασιτεχνική

Προδρομιακός – Α.Ο Διαγόρας

Τακόπουλος – Διπλάρης Μ – Γαρδικιώτης

Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Κουκούλη Σπ – Κουκούλης Π – Δημάκης

Δόξα Μητρόπολης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Σαββίδης – Μανώλης – Καλόγηρος

Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Κένταυρος

Γαννιάς – Γαρίτος – Παπουτσής

Α.Ο Ελπίδα – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Μαλλιώρας- Ζούκας – Καλλιάρα

Α.Ο Μυρίνη – Αστήρ Βλοχού

Ζαγορίτης – Τσιρογιάννης – Σιώκας

Δόξα Μάρκου – Α.Ο Κρανέας

Γαλάνης-  Μαργιολάς Δ – Στρατίκης

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Αγναντερού

Βαρλάμης – Παπαλίτσας – Κυρίτσης

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου- Α.Σ Αναγέννηση

Αντωνίου – Αργυρόπουλος – Πλέντζας

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 12:15μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Κρόνος -Μορφοβούνι

Πλέντζας – Παπουτσής – Τσιρογιάννης

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων

Κουκουζέλης – Βογιατζής – Παπαλίτσας

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Κυψέλη

Ζαγορίτης – Διπλάρης Α – Στεφανής

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Ο Μαυραική – Γοργοβίτες(γηπ: Δασοχωρίου)

Νότος – Μαργιολάς Δ – Γαννιάς

Δόξα Αμπέλου – Μελισσοχώρι

Βαφειάδης – Στεργιόπουλος – Σιώκας

Άρης Φίλιας – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Βαρλάμης – Μανώλης – Κότζα

Κερ. Σταυρού – Π.Ο Παλαμαική

Κυρίτσης – Αργυρόπουλος – Λέρας

Δόξα Παλιουρίου – Αετός Καλλιφωνίου

Σαββίδης – Κουκούλη Σπ – Κλησιάρχης

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Αργεντινή Καρδίτσας

Γαλάνης – Αντωνίου – Πλέντζας

Γεωργικό –Α.Ο Αστροναύτης

Μαλλιώρας – Πεταλάς – Τζέλλος

Α.Σ Πλαστήρας – Μαραθέα

Μπεκιάρης – Κανιούρας – Τσιαμούρας

Α.Σ Ήφαιστος – Μαγούλα

Στρατίκης – Γαρίτος – Γαρδικιώτης

Α.Ο Ασπίδα – Κερ. Φράγκου

Κουκούλης Π – Διπλάρης Μ – Γκούζας Ι

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδημία Ελπίδες

Τζαφάλιας – Λιάσκος – Κονόμι

Ακαδημία Ορφέας – Ολυμπιακός Καρδίτσας

Δημάκης – Ζούκας – Μπάτζιος

Α.Σ Ασκληπιός – Απόλλων Αρτεσιανού

Πολύζος – Χαβαλές – Μαντσε

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Δημάκης

Π.Α. Σοφάδων – Εθνικός Καρδίτσας

Λιάσκος

Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Παλαμά

Σαββίδης

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Μαργιολάς Δ

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ο Αστέρας

Κόντζα

Σάββατο 21-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ακαδημία Ελπίδες – Εθνικός Καρδίτσας 1

Στρατίκης

Κυριακή 22-11-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

1ος όμιλος

Α.Σ Αναγέννηση – Π.Α Σοφάδων

Στρατίκης

Εθνικός Καρδίτσας 2 – Α.Ε Λεονταρίου

Δημάκης

2ος όμιλος

Α.Ο Αστέρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Γαρδικιώτης

Ολυμπιακός Καρδίτσας -Α.Σ Πλαστήρας

Λιάσκος

SHARE