Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 5/6/12/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 5/6/12/2015)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο,Κυριακή 5/6/12/2015)

Ανακοινώθηκαν από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας (ΕΠΣΚ) οι διαιτητές για τους αγώνες αγώνες των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 5 και 6/12/2015.


Σε περίπτωση που η ΚΕΔ/ΕΠΟ ορίσει Διαιτητή της δύναμής μας σε αγώνες των Εθνικών Πρωταθλημάτων θα υπάρξουν αλλαγές.

Σάββατο 5-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ε Καππαδοκικο

Αντωνίου – Πεταλάς – Παπουτσής

ΑΟΚ Πάμισσος – Ατρόμητος Παλαμά

Τίκας Τρ – Βογιατζής – Τίκας Δ

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Διγενής

Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Κουτρομάνος

Α.Σ Σώκρατες – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μουτσάνας – Πολύζος – Παπαλίτσας

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Καρποχωρίου

Βαρλάμης – Μανώλης – Κυρίτσης

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Καρδίτσας

Βαφειλαδης – Πούπης – Μαργιολάς Δ

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Νότος – Κανιούρας – Τσιαμούρας

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Δόξα Μητρόπολη

Κουκούλη Σπ – Γαρδικιώτης – Μάντσε

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Αστέρας

Γαλάνης – Χαβαλές – Κλησιάρχης

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Διαγόρας

Τζαφάλιας – Χάρμπας – Σιώκας

Α.Ο Μυρίνη – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Μαλλιώρας – Γαρίτος – Κότζα

Δόξα Μάρκου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Τακόπουλος – Ζούκας – Πλέντζας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Κένταυρος

Κουκούλης Π – Καλλιάρα – Γκούζας Ι

Α.Ο Αγναντερού – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Κουκουζέλης – Λιάσκος – Λέρας

Α.Ο Κρανέας – Αστήρ Βλοχού 

Σαββίδης – Γαννιάς – Δημάκης    

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Μανώλης – Τίκας Δ – Κουκούλης Π

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 11:00πμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Ακαδημία Ελπίδες – Ολυμπιακός Καρδίτσας

Πολύζος – Καλλιάρα – Κότζα

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 12:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Απόλλων Αρτεσιανού – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Γαννιάς – Χαβαλές – Τζέλλος

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Δόξα Αμπέλου

Μουτσάνας – Κουκούλη Σπ – Χαβαλές

Άρης Φίλιας – Μαυραική

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Μαλλιώρας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Αετός Καλλιφωνίου

Γαλάνης – Πούπης – Αντωνίου

Δόξα Παλιουρίου – Γοργοβίτες

Βαρλάμης – Ζούκας – Μαργιολάς

Π.Ο Παλαμαική – Μελισσοχώρι

Κουκουζέλης – Γαννιάς – Κουτρομάνος

Κερ. Σταυρού – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Στρατίκης – Κανιούρας – Γαρίτος

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

Τίκας Τρ – Βογιατζής – Πολύζος

Α.Σ Ήφαιστος – Γεωργικό

Βαφειάδης – Καλλιάρα – Κότζα

Άρης Καρδίτσας – Απιδιά

Σαββίδης – Πεταλάς – Λέρας

Κερ. Φράγκου – Μαραθέα

Νότος – Τακόπουλος – Τσιαμούρας

Α.Ο Ασπίδα – Μαγούλα

Κυρίτσης – Στεργιόπουλος -Σιώκας  

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Αχλαδιά

Δημάκης – Γαρδικιώτης – Μάντσε

Α.Σ Ενιππέας – Ηρακλής Παλαμά

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Γκούζας Ι

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Άρνης

Λιάσκος – Καυμενόπουλος – Κονόμι

Π.Α Σοφάδων – Εθνικός Κέδρου

Πλέντζας – Τσιρογιάννης – Μπάτζιος

2Ος όμιλος

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ακαδημία Ορφέας (3:15μμ)

Ζαγορίτης – Διπλάρης Μ – Τζέλλος

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Σ Κρόνος

Κλησιάρχης – Παπουτσής – Καραγιώτα

Σάββατο 5-12-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου

Λιάσκος

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Μαργιολάς Δ

Α.Σ Πλαστήρας – Εθνικός Καρδίτσας

Δημάκης

Α.Ο Αστέρας – ΑΣΜ Καραισκάκης

Κουρτομάνος 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 11:00πμ

1ος όμιλος

Α.Ε Λεονταρίου -Π.Α Σοφάδων

Στρατίκης

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Δημάκης

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας 1 – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Μαργιολάς Δ

Α.Ο Αστέρας- Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Λιάσκος

SHARE