Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 5-/6/12/2015)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 5-/6/12/2015)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (Σάββατο-Κυριακή 5-/6/12/2015)

Σάββατο 5-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ε Καππαδοκικού

ΑΟΚ Πάμισσος – Ατρόμητος Παλαμά

Α.Ε Μουζακίου – Α.Σ Διγενής

 Α.Σ Σώκρατες – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Καρποχωρίου

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Καρδίτσας

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Ταυρωπός

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Δόξα Μητρόπολης

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Αστέρας

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Διαγόρας

Α.Ο Μυρίνη – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Δόξα Μάρκου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Κένταυρος

Α.Ο Αγναντερού – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ο Κρανέας – Αστήρ Βλοχού      

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 11:00πμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Ακαδημία Ελπίδες – Ολυμπιακός Καρδίτσας    

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 12:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Απόλλων Αρτεσιανού – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Δόξα Αμπέλου

Άρης Φίλιας – Μαυραική

Άρης Αγίας Παρασκευής – Αετός Καλλιφωνίου

Δόξα Παλιουρίου – Γοργοβίτες

Π.Ο Παλαμαική – Μελισσοχώρι

Κερ. Σταυρού – Ερμής Μαυραχάδων 2014

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Πλαστήρας

Α.Σ Ήφαιστος – Γεωργικό

Άρης Καρδίτσας – Απιδιά

  Κερ. Φράγκου – Μαραθέα

Α.Ο Ασπίδα – Μαγούλα   

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Αχλαδιά

Α.Σ Ενιππέας – Ηρακλής Παλαμά

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Ο Άρνης

Π.Α Σοφάδων – Εθνικός Κέδρου

2Ος όμιλος

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ακαδημία Ορφέας

Α.Σ Ασκληπιός – Α.Σ Κρόνος

Σάββατο 5-12-2015 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου

Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Α.Σ Πλαστήρας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Ο Αστέρας – ΑΣΜ Καραισκάκης

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πέμπτη 3-12-2015 και ώρα 7:00μμ

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ακαδημία Ελπίδες

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Κυριακή 6-12-2015 και ώρα 11:00πμ

1ος όμιλος

Α.Ε Λεονταρίου -Π.Α Σοφάδων

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας 1 – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ο Αστέρας- Ακαδημία Ποδοσφαίρου

ΚΥΠΕΛΛΟ

Τρίτη 8-12-2015 και ώρα 2:30μμ

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Κυψέλη

SHARE