Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Το πρόγραμμα των αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καρποχωρίου

Ατρόμητος Παλαμά – Απόλλων Μακρυχωρίου

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Καρδίτσας

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Ταυρωπός

Α.Ε Μουζακίου – Ηρακλής Σοφάδων

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κυψέλη

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Σελλάνων

Α1΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Α.Ο Διαγόρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Δόξα Μητρόπολης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ο Φύλλου – Αστήρ Βλοχού

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Κρανέας

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Αγναντερού

Δόξα Μάρκου – Α.Σ Νεφέλη

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 3:30μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Μορφοβουνίου – ΑΣΚ Ολυμπιακός

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Αετός Καλλιφωνίου – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Κερ. Σταυρού – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Π.Ο Παλαμαική – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Δόξα Παλιουρίου – Α.Σ Αναγέννηση

Άρης Φίλιας – Δόξα Αμπέλου

2ος όμιλος

Άρης Καρδίτσας – Εθνικός Καρδίτσας

Α.Σ Απιδιά – Α.Ο Μαγούλα

Α.Ο Ασπίδα – Αίας Μαραθέας

Κερ. Φράγκου – Α.Ο Αστροναύτης

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Σ Πλαστήρας

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α1΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Κένταυρος

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Σ Αχλαδιά – Α.Σ Ενιππέας

Α.Ε Μενελαίδα – Αίας Καρποχωρίου

Π.Α Σοφάδων – Ηρακλής Παλαμά

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Άρνης

2ος όμιλος

Ακαδημία Ορφέας – Απόλλων Αρτεσιανού

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας

Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Ελπίδες

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας(11:30)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ηρακλής Παλαμά

Π.Α Σοφάδων – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αστέρας

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Αναγέννηση

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση

Α.Ε Λεονταρίου – Εθνικός Καρδίτσας  2

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστέρας

Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΚ Ολυμπιακός

Εθνικός Καρδίτσας 1-  Ακαδημία Ελπίδες

SHARE