Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (20,21/2/2016)

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μουτσάνας – Κανιούρας – Κλησιάρχης

Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καρποχωρίου

Αντωνίου – Γαρδικιώτης – Στρατίκης

Ατρόμητος Παλαμά – Απόλλων Μακρυχωρίου

Κουκούλης – Γκούζας Ι – Λιάσκος

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Καρδίτσας 

Μαλλιώρας- Διπλάρης Αν. – Λέρας

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Ταυρωπός 

Γαλάνης – Πολύζος – Διπλάρης Μ.

Α.Ε Μουζακίου – Ηρακλής Σοφάδων 

Τίκας Τρ.- Τίκας Δ. – Στεφανής

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κυψέλη 

Κουκουζέλης – Βογιαντζής – Πεταλάς

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Σελλάνων 

Βαφειάδης – Μανώλης – Κυρίτσης

Α1΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – ΠΟΜ Θεσσαλικός 

Νότος – Τσιαμούρας – Γαρίτος

Α.Ο Διαγόρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου 

Βαρλάμης – Κουτρομάνος – Μαργιολάς

Δόξα Μητρόπολης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης 

Ζαγορίτης – Καλιάρα – Καραγιώτα

Α.Ο Φύλλου – Αστήρ Βλοχού 

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ.- Τσιρογιάννης

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Κρανέας 

Κουκούλη – Αργυρόπουλος – Καλτσας

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Αγναντερού

Σαββίδης – Παπαλίτσας – Δημάκης

Δόξα Μάρκου – Α.Σ Νεφέλη 

Μπεκιάρης – Πούπης – Κότζα

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 3:30μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Μορφοβουνίου – ΑΣΚ Ολυμπιακός 

Γαννιάς – Πλέντζας – Ζούκας

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Βαφειάδης – Στεφανής – Κανιούρας

Αετός Καλλιφωνίου – Ερμής Μαυραχάδων 2014 

Νότος – Κουκούλη – Κουκούλης

Κερ. Σταυρού – Α.Ο Μελισσοχωρίου 

Βαρλάμης – Πεταλάς – Τσιρογιάννης

Π.Ο Παλαμαική – Θεσσαλικός Γοργοβιτών 

Μπεκιάρης – Τίκας Δ – Παπαλίτσας

Δόξα Παλιουρίου – Α.Σ Αναγέννηση 

Κυρίτσης – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Άρης Φίλιας – Δόξα Αμπέλου 

Ζαγορίτης – Κουτρομάνος – Μαργιολάς Δ

2ος όμιλος

Άρης Καρδίτσας – Εθνικός Καρδίτσας 

Αντωνίου – Διπλάρης Αν. – Κουκουζέλης

Α.Σ Απιδιά – Α.Ο Μαγούλα

Στρατίκης – Κίτζα – Γουναρόπουλος

Α.Ο Ασπίδα – Αίας Μαραθέας 

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Γκούζας Ι.

Κερ. Φράγκου – Α.Ο Αστροναύτης 

Μανώλης – Λέρας – Γκουντέλας

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Σ Πλαστήρας

Σαββίδης – Μαλλιώρας – Καλτσάς

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α1΄Ερασιτεχνική

Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Κένταυρος 

Γαλάνης – Βογιατζής – Τσιαμούρας

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Σ Αχλαδιά – Α.Σ Ενιππέας 

Δημάκης – Λιάσκος – Γαρδικιώτης

Α.Ε Μενελαίδα – Αίας Καρποχωρίου

Ζούκας – Γιαννής – Κονόμι

Π.Α Σοφάδων – Ηρακλής Παλαμά

Πλέντζας – Πανοσάφος – Καυμενόπουλος

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Άρνης 

Αργυρόπουλος – Τραμπούρας – Μητσογιάννης

2ος όμιλος

Ακαδημία Ορφέας – Απόλλων Αρτεσιανού 

Πολύζος – Μάνσε – Πυκνής

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας 

Γαννιάς – Διπλάρης Μ. – Γαρίτος

Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Ελπίδες 

Τεταγιώτης – Κωνσταντάκος – Παντελάτος

Σάββατο 20-2-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Εθνικός Καρδίτσας(11:30)

Γιαννής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Ηρακλής Παλαμά(11:30) 

Λιάσκος

Π.Α Σοφάδων – ΑΣΜ Καραϊσκάκης 

Σβίντζιος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Αστέρας 

Στρατίκης

Α.Σ Πλαστήρας – Α.Σ Αναγέννηση 

Μάνσε

Κυριακή 21-2-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Π.Α Σοφάδων – Α.Σ Αναγέννηση

Δημάκης

Α.Ε Λεονταρίου – Εθνικός Καρδίτσας  2 

Λιάσκος

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Αστέρας 

Γιαννής

Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΚ Ολυμπιακός 

Τραμπούρας

Εθνικός Καρδίτσας 1-  Ακαδημία Ελπίδες 

Κουτρομάνος

SHARE