Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (27,28/2/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (27,28/2/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (27,28/2/2016)

Σάββατο 27-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Διγενής – Ηρακλής Καρδ/λας

Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Λέρας

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ατρόμητος Παλαμά

Τίκας Τρ – Τίκας Δ – Παπαλίτσας

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ε Καππαδοκικού

Τζαφάλιας – Κουτρομάνος – Γκούζας Φ 

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΟΚ Πάμισσος

Μουτσάνας – Στεφανής – Κανιούρας

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου

Μπεκιάρης – Βογιατζής – Πεταλάς

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Σ Σώκρατες

Μαλλιώρας – Γαννιάς – Γαρδικιώτης

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Λεονταρίου

Γαλάνης – Πούπης – Τσιαμούρας

Α1΄  Ερασιτεχνική

Α.Ο Διαγόρας – Α.Ο Προδρομιακός

Μαργιολάς Αχ – Σιώκας – Πλέντζας

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Αστέρας

Κουκούλη Σπ – Τσιρογιάννης – Καλλιάρα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Δόξα Μητρόπολης

Δημάκης – Σαββίδης – Γκούζας Ι

Α.Σ Κένταυρος – Α.Ο Φύλλου

Βαφειάδης – Μαργιολάς Δ – Κότζα

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ο Ελπίδα

Κουκούλης Π – Διπλάρης Μ – Στρατίκης

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Μυρίνης

Ζαγορίτης – Πολύζος – Κλησιάρχης

Α.Ο Κρανέας – Δόξα Μάρκου

Αντωνίου – Αργυρόπουλος – Ζούκας

Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Νεφέλη

Νότος – Παπουτσής – Μάντσε

Σάββατο 27-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Δόξα Αμπέλου  – Δόξα Παλιουρίου

Μανώλης – Καλτσάς – Λιάσκος

Κυριακή 28-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Σελλάνων

Σαββίδης – Διπλάρης Α – Βογιατζής

Κυριακή 28-2-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου- Ερμής Μαυραχάδων 2014

Βαρλάμης – Κλησιάρχης – Κουτρομάνος

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Άρης Αγίας Παρασκευής

Τζαφάλιας – Μαργιολάς Αχ – Τεταγιώτης

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Αετός Καλλιφωνίου

Βαφειάδης – Στεφανής – Πούπης

Α.Σ Αναγέννηση – Κερ. Σταυρού(γηπ: Σταυρού)

Μουτσάνας – Κουκουζέλης – Στρατίκης

Α.Ο Μαυραική – Π.Ο Παλαμαική(γηπ: Ματαράγκας)  

Ζαγορίτης – Κουκούλη Σπ – Κουκούλης Π

2ος όμιλος

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Μαγούλα

Κυρίτσης – Μαλλιώρας – Καλλιάρα

Αίας Μαραθέας – Άρης Καρδίτσας

Μπεκιάρης – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Απιδιά

Γαλάνης – Μαργιολάς Δ – Σιώκας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ο Ασπίδα

Αντωνίου – Πεταλάς – Διπλάρης

Κυριακή 28-2-2016 και ώρα 3:00μμ 

Γ΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Ακαδημία Ελπίδες – Ατρόμητος Πτελοπούλας(γηπ: Βοηθ. Καλλιθήρου)

Λιάσκος – Μάντσε – Γιαννής

Ολυμπιακός Καρδίτσας – Ακαδημία Ορφέας

Κυρίτσης – Πλέντζας – Ζέκιος

Α.Ο Μορφοβουνίου – Α.Σ Κρόνος

Πολύζος – Γουναρόπουλος – Μπλιτσογιάννης

Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Ασκληπιός  

Νότος – Τραμπούρας – Γκουντέλας

Σάββατο 27-2-2016 και ώρα 11:00πμ 

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ε Μουζακίου

Γιαννής

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων(11:30πμ)

Μάντσε

Ηρακλής Παλαμά – Α.Ε Λεονταρίου

Λιάσκος

ΑΣΜ Καραισκάκης – Ακαδ Ταυρωπός Ο Φωστήρας

Ζέκιος

Α.Ο Αστέρας  – Α.Σ Αναγέννηση

Σβίντζιος

Κυριακή 28-2-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ακαδ Ταυρωπός Ο Φωστήρας – ΠΑ Σοφάδων

Κουτρομάνος

ΑΣ Αναγέννηση – ΑΕ Λεονταρίου

Τραμπούρας

Εθνικός Καρδίτσας 2 – Ηρακλής Παλαμά

Γιαννής

Ακαδημία Ελπίδες – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Λιάσκος

SHARE