Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (5,6/3/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (5,6/3/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (5,6/3/2016)

Σάββατο 5-3-2016 και ώρα 3:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Καρδ/λας – Ατρόμητος Παλαμά

Βαφειάδης – Γαρδικιώτης – Καλτσάς

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Σ Διγενής

Βαρλάμης – Διπλάρης Α – Βογιαντζής

ΑΟΚ Πάμισσος – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Ζαγορίτης – Παπουτσής – Λέρας

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Καρποχωρίου

Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Στρατίκης

Α.Σ Σώκρατες – Απόλλων Μακρυχωρίου

Κουκούλη Σπ – Καλλιάρα – Πεταλάς

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Καρδίτσας

Δημάκης – Γκούζας Ι – Τσιρογιάννης

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Ταυρωπός

Μπεκιάρης – Μαργιολάς Δ – Κότζα

Α.Ο Κυψέλη – Ηρακλής Σοφάδων

Μουτσάνας – Τίκας Δ – Στεφανής

Α1΄  Ερασιτεχνική

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Αστέρας

Μαλλιώρας – Ζούκας – Γκουντέλας

Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Διαγόρας

Κουκούλης Π – Αργυρόπουλος – Λιάσκος

Α.Ο Φύλλου – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Νότος – Κουτρομάνος – Διπλάρης Μ

Α.Ο Ελπίδα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Τζαφάλιας – Πούπης – Γκούζας Φ

Α.Ο Μυρίνη – Α.Σ Κένταυρος

Μαργιολας Αχ – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Δόξα Μάρκου – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Μανώλης – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Α.Σ Νεφέλη – Αστήρ Βλοχού

Σαββίδης – Στεργιόπουλος – Καυμενόπουλος

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Κρανέας

Γαλάνης – Τσιαμούρας – Πολύζος 

Σάββατο 5-3-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Σ Αναγέννηση

Γαννιάς – Μάντσε – Πλέντζας

Κυριακή 6-3-2016 και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Μπεκιάρης – Νότος – Τσιαμούρας

Ερμής Μαυραχάδων – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Σαββίδης – Διπλάρης Α – Αντωνίου

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Μαυραική

Μουτσάνας – Κανιούρας – Κλησιάρχης

Κερ. Σταυρού – Δόξα Αμπέλου

Γαλάνης – Μαλλιώρας – Παπαλίτσας

Π.Ο Παλαμαική – Άρης Φίλιας

Τζαφάλιας – Κουκουζέλης – Μαργιολάς Δ

2ος όμιλος

Αίας Μαραθέας –  Εθνικός Καρδίτσας

Βαφειάδης – Στεφανής – Βογιαντζής

Α.Ο Μαγούλα – Α.Ο Αστροναύτης

Κυρίτσης – Στρατίκης – Μανώλης

Άρης Καρδίτσας – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Βαρλάμης – Πούπης – Γκούζας Φ

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Πλαστήρας

Κουκούλης Π – Κουκούλη Σπ – Κουτρομάνος

Κερ. Φράγκου – Α.Σ Ήφαιστος

Ζαγορίτης – Δημάκης – Πεταλάς

Κυριακή 6-3-2016 και ώρα 3:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Ο Μορφοβουνίου

Μαργιολάς Αχ – Τραμπούρας – Γκουντέλας

Α.Σ Ασκληπιός – ΑΣΚ Ολυμπιακός

Πολύζος – Γουναρόπουλος – Μπλιτσογιάννης

Ακαδημία Ορφέας  – Α.Σ Κρόνος

Τεταγιώτης – Παντελάτος – Ζέκιος

Απόλλων Αρτεσιανού – Ακαδημία Ελπίδες

Γιαννής – Κωνσταντάκος – Τζέλλος Ευκλ.

Σάββατο 5-3-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Ε Μουζακίου – Π.Α Σοφάδων

Ζέκιος

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Λιάσκος

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Εθνικός Καρδίτσας

Μπεκιάρης

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Γκουντέλας

Κυριακή 6-3-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

1ος όμιλος

Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Λεονταρίου

Σαββίδης

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Αναγέννηση

Γουναρόπουλος

Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΜ Καραισκάκης

Γκουντέλας

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας 1

Τραμπούρας

Δευτέρα 7-3-2016 και ώρα 15:30πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Α.Σ Πλαστήρας – ΑΣΜ Καραϊσκάκης

Γουναρόπουλος

SHARE