Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (26,27/3/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (26,27/3/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (26,27/3/2016)

Σάββατο 26-3-2016 και ώρα 3:30μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ε Μουζακίου – Ηρακλής Καρδ/λας 

Κουκουζέλης – Βογιαντζής – Κυρίτσης

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Σώκρατες 

Τίκας  – Διπλάρης Μ. – Κλησιάρχης

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Λεονταρίου 

Ζαγορίτης – Γαρδικιώτης – Γκούζας Ι.

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Σελλάνων   

Κουκούλης Π – Διπλάρης Α. – Κανιούρας

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Κυψέλη 

Βαφειάδης – Κουτρομάνος – Κότζα

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ηρακλής Σοφάδων

Γαννιάς – Παπουτσής – Τσιρογιάννης

Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Ταυρωπός  

Μπεκιάρης – Τίκας Δ – Στεφανής

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Καρδίτσας  

Μανώλης – Λιάσκος – Μάνσε

Α1΄  Ερασιτεχνική

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Προδρομιακός  

Αντωνίου – Τραμπούρας – Αργυρόπουλος

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Μυρίνης  

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Γαρίτος

Δόξα Μητρόπολης – Δόξα Μάρκου  

Δημάκης  – Μπλιτσογιάννης – Καραγιώτα

Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Νεφέλη  

Πολύζος – Πεταλάς – Γουναρόπουλος

Α.Ο Διαγόρας – Α.Ο Αγναντερού 

Κουκούλη  – Στεργιόπουλος – Μαργιολάς Δ.

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Κρανέας  

Μαργιολάς – Παπαλίτσας – Σιώκας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αστήρ Βλοχού 

Γαλάνης – Τσιαμούρας – Καλτσάς

Α.Σ Κένταυρος – ΑΣΜ Καραϊσκάκης 

Σαββίδης – Γιαννής – Πλέντζας   

Κυριακή  27-3-2016 και ώρα 4:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου  – Α.Ο Μαυραική  

Μουτσανάς – Διπλάρης Α. – Κουκούλης

Δόξα Αμπέλου – Α.Σ Αναγέννηση 

Βαφειάδης – Μανώλης – Πολύζος

Άρης Φίλιας – Θεσσαλικός Γοργοβιτών 

Κουκούλη – Τραμπούρας – Παπουτσής

Κερ. Σταυρού – Αετός Καλλιφωνίου 

Κυρίτσης – Παπαλίτσας – Πεταλάς

Δόξα Παλιουρίου – Ερμής Μαυραχάδων 2014 

Γαλάνης – Πλέντζας – Γαννιάς

Π.Ο Παλαμαική – Άρης Αγίας Παρασκευής

Αργυρόπουλος – Γαρίτος – Τσιρογιάννης

2ος όμιλος

Α.Σ Πλαστήρας -ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας 

Κουκουζέλης – Τίκας Δ. – Κότζα

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Αστροναύτης 

Ζούκας – Λιάσκος – Γουναρόπουλος

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Απιδιά 

Αντωνίου- Μπλιτσογιάννης – Γιαννής

Κερ. Φράγκου – Άρης Καρδίτσας 

Βαρλάμης – Βογιατζής – Κανιούρας

Κυριακή 27-3-2016 και ώρα 4:00μμ

PLAY-OFF

Γ΄ Ερασιτεχνική 

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Αχλαδιά 

Μπεκιάρης – Κουτρουμάνος – Διπλάρης Μ.

Α.Σ Ενιππέας – Αίας Καρποχωρίου 

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης

Ακαδημία Ορφέας – Ολυμπιακός Καρδίτσας 

Δημάκης – Ζαγορίτης – Μαργιολάς Δ.

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Σ Ασκληπιός  

Μαργιολάς Αχ.- Τσιαμούρας – Σιώκας  

Σάββατο 26-3-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

Α.Ε Μουζακίου – Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας(10:30)  

Δημάκης

Α.Σ Αναγέννηση – Α.Ε Λεονταρίου 

Γουναρόπουλος

Α.Σ Πλαστήρας – Π.Α Σοφάδων 

Τραμπούρας

Α.Ο Αστέρας – Εθνικός Καρδίτσας(11:15) 

Λιάσκος

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ηρακλής Παλαμά 

Γιαννής

Κυριακή 27-3-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

.Ο Αστέρας  – Ολυμπιακός Καρδίτσας 

Τραμπούρας

SHARE