Οριστικοί πίνακες υποψηφίων για τις εκλογές στη ΝΟΔΕ και αντιπροσώπων στο Ι”...

Οριστικοί πίνακες υποψηφίων για τις εκλογές στη ΝΟΔΕ και αντιπροσώπων στο Ι” συνέδριο της Ν. Δ., από το νομό Καρδίτσας

Οριστικοί πίνακες υποψηφίων για τις εκλογές στη ΝΟΔΕ και αντιπροσώπων στο Ι” συνέδριο της Ν. Δ., από το νομό Καρδίτσας

ΟΡΙΣΤΙΚΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι ΔΗΜ.Τ.Ο., μέλη ΔΗΜ.Τ.Ο., θεματικοί υποψήφιοι και υποψήφιοι αντιπρόσωποι για το Ι’ συνέδριο της Νέας Δημοκρατίας

Έχοντας υπ’ όψιν:
1. Τις διατάξεις του Καταστατικού της Νέας Δημοκρατίας.

2. Τις διατάξεις του Κανονισμού Πανελλαδικής Οργάνωσης.

3. Τις διατάξεις του Κανονισμού Γενικών Αρχών Λειτουργίας και Εκλογής των Κομματικών Οργάνων.

4. Την υπ. αριθμ. πρωτ. 267/15.2.2016 Βασική Εγκύκλιο της Γραμματείας Οργανωτικού για τη διενέργεια των εσωκομματικών εκλογών 2016.

5. Την από 19.02.2016 απόφαση του Γραμματέα της Πολιτικής Επιτροπής.

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. Ρογκανάκη Αγλαΐα (Λία) του Βασιλείου

2. Πετεινάρας Ιωάννης του Αθανασίου

3. Σπάνιας Αριστοτέλης του Γεωργίου

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. Κοντούλης Κωνσταντίνος του Βασιλείου

2. Στυλογιάννης Μιχάλης του Σπυρίδωνα

3. Φούντας Δημήτριος του Χριστοφόρου

4. Δασκάλου Δημήτριος του Βασιλείου

5. Κωνσταντούλα Αθανασία του Στεφάνου

6. Ανυφαντής Ιωάννης του Κωνσταντίνου

7. Παπαβασιλείου Παύλος του Ευαγγέλου

8. Κουτσονάσιος Δημήτριος του Γεωργίου

9. Κυρτσάς Βασίλειος του Γεωργίου

10. Κορκοτάρα Αριστέα του Αναστασίου

11. Γούλας Σωτήριος του Δημητρίου

12. Γιαννακόπουλος Σεραφείμ του Μενελάου

13. Παφλιας Φώτιος του Ναπολέων

14. Φιλίππου Μιλτιάδης του Κωνσταντίνου

15. Οικονόμου Βάιος του Δημητρίου

16. Ζευγαράς Ιωάννης του Πέτρου

17. Αλεξίου Νικόλαος του Θωμά

18. Γαλούσης Κωνσταντίνος του Φωτίου

19. Κωτούλας Ηλίας του Λάμπρου

20. Αβράμπος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

21. Κουρκούνας Βάιος του Θωμά

22. Κουκουζέλης Χρήστος του Ταξιάρχη

23. Τασιόπουλος Ηλίας του Κωνσταντίνου

24. Κουτσομπάνη Μαίρη του Κωνσταντίνου

25. Βασιλάκης Στυλιανός του Κωνσταντίνου

26. Αθανασίου Αναστάσιος του Αχιλλέα

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ

1. Αντωνάκης Χρήστος του Δημητρίου

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΛΙΜΝΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ

1. Θυμιόπουλος Σεραφείμ του Σωκράτη

2. Κουτρομάνος Βασίλειος του Χρήστου

3. Ζαρκαδούλας Κωνσταντίνος του Μιχαήλ

4. Κρικέλης Δημήτριος του Θωμά

5. Τσουκαλά Ζωή του Χρήστου

6. Μανώλης Παναγιώτης του Αποστόλου

7. Κοντοχρήστος Γεώργιος του Βασιλείου

8. Μηλίτσης Δημήτριος του Αλκιβιάδη

9. Μηλίτσης Δημήτριος του Παυσανία

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΑΡΓΙΘΕΑΣ

1. Θεοδωράκης Αθανάσιος του Θωμά

2. Κωνσταντέλλος Ιωάννης του Βασιλείου

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΑΡΓΙΘΕΑΣ

1. Κωφού Αικατερίνη του Νικολάου

2. Κώτης Γεώργιος του Ευαγγέλου

3. Μπαλάνος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

4. Πούπης Δημήτριος του Γεωργίου

5. Χύτας Γεώργιος του Περικλή

6. Τασιάς Βασίλειος του Δημητρίου

7. Κατσινούλας Θεοδόσιος του Νικολάου

8. Λαμπρακάκη Μαρίνα του Βασιλείου

9. Τσιάκαλος Αναστάσιος του Βασιλείου

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΠΑΛΑΜΑ

1. Παπαθανασίου Αθανάσιος του Θωμά

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΠΑΛΑΜΑ

1. Πασχάλης Γεώργιος του Πολύκαρπου

2. Κλησιάρχη Ελένη του Δημητρίου

3. Κωστής Δημήτριος του Αχιλλέα

4. Καραδήμος Δημήτριος του Θωμά

5. Γκιουλέκας Νικόλαος του Αθανασίου

6. Δεσκάτας Ευάγγελος του Θωμά

7. Πάσχος Ευάγγελος του Τριαντάφυλλου

8. Σδόγκος Θεόδωρος του Νικολάου

9. Γιαννάκος Βασίλειος του Θεοδοσίου

10. Κούτρα – Μπούσδρα Μαργαρίτα του Βασιλείου

11. Λαναράς Σωτήριος του Αποστόλου

12. Μπαϊμάκης Χρήστος του Μιλτιάδη

13. Κοντονίκας Κωνσταντίνος του Ηλία

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

1. Μπακλαβά Ευαγγελία του Αριστοτέλη

2. Μπαλατσός Αθανάσιος του Ευαγγέλου

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

1. Ανδρέου Χρήστος του Αποστόλου

2. Μπακοδήμος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

3. Παπαναστασίου Βασίλειος του Χρήστου

4. Τσαβαλιάς Μιλτιάδης του Στεφάνου

5. Τσιάκαλος Δημήτριος του Σταύρου

6. Τσιρογιάννης Θεοφάνης του Σωτηρίου

7. Φώτης Διονύσιος του Ανδρέα

8. Αθανασίου Λάμπρος του Ηρακλή

9. Γερμανός Γεώργιος του Λάμπρου

10. Κωτίνας Σωκράτης του Ματθαίου

11. Πυργιώτης Περικλής του Μεγακλή

12. Χατζηγούλα Βασιλική του Χρήστου

13. Κοσκινιώτης Παναγιώτης του Μιλτιάδη

14. Αλεξίου Βάιος του Γεωργίου

Υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής τοπικής οργάνωσης (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΣΟΦΑΔΩΝ

1. Ευαγγελογιάννης Ταξιάρχης του Ευαγγέλου

Υποψήφια μέλη δημοτικής τοπικής επιτροπής (ΔΗΜ.Τ.Ο.) ΣΟΦΑΔΩΝ

1. Αγγελόπουλος Βασίλειος του Χρυσοστόμου

2. Αλεξίου Κωνσταντίνος του Δημητρίου

3. Τούλιας Απόστολος του Θεοχάρη

4. Κουτσωνας Θεόδωρος του Βάιου

5. Στέρρος Αθανάσιος του Γεωργίου

6. Κεφαλας Απόστολος του Δημητρίου

7. Κουτσιλόπουλος Θωμάς του Αποστόλου

8. Αναγνωστόπουλος Σεραφείμ του Παναγιώτη

9. Μίσσας Αθανάσιος του Βάιου

10. Παναγιωτίδης Ιωάννης του Ευθυμίου

11. Μαρκαντώνης Βασίλειος του Θωμά

12. Φλωρογούλα Μαρία του Νικολάου

13. Παπαδόπουλος Χρήστος του Παύλου

14. Ξηρός Πέτρος του Γεωργίου

15. Γιαννάκος Γεώργιος του Βασιλείου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ (κωδ. 1)

1. Γιαννάκος Βασίλειος του Θεοδοσίου

2. Μπακαβέλος Χρήστος του Αθανασίου

3. Φαλάρας Γεώργιος του Δημητρίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ (κωδ. 2)

1. Σπάνιας Χρυσός – Βάιος του Θωμά

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΕΜΠΟΡΩΝ – ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ – ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ (κωδ. 3)

1. Γώγος Κωνσταντίνος του Αναστασίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (κωδ. 4)

1. Ζαβρής Ιωάννης του Νικολάου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΜΙΣΘΩΤΩΝ (κωδ. 5)

1. Αγγελούση – Σωτηρίου Ευσταθία (Έφη) του Ιωάννη

2. Τσιγάρας Χρήστος του Δημητρίου

3. Κυρτσάς Βασίλειος του Γεωργίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (κωδ. 6)

1. Φωτόπουλος Βασίλειος του Φωτίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΠΑΙΔΕΙΑΣ (κωδ. 7)

1. Καφεντζής Ηλίας του Αθανασίου

2. Κούτης Βάιος του Στεφάνου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (κωδ. 8)

1. Μπάλλα Μαρία του Κωνσταντίνου

2. Ντενισιώτης Ιωάννης του Ηλία

3. Παναγιωτίδης Ιωάννης του Ευθυμίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΥΓΕΙΑΣ (κωδ. 9)

1. Μπρουζούκης Χρήστος του Γρηγορίου

Υποψήφιοι θεματικού τομέα δράσης ΥΠΟΔΟΜΩΝ και ΔΙΚΤΥΩΝ (κωδ. 1)

1. Ψηφής Στέργιος του Γεωργίου

Ειδικός πίνακας υποψήφιων ανδρών & γυναικών (άρθρο 6, | 3, περ. 3.1.1. Καταστατικού) Υποψήφιοι αντιπρόσωποι (σύνεδροι) της νομαρχιακής οργάνωσης

1. Μπρουζούκης Χρήστος του Γρηγορίου

2. Παπαγεωργίου Σταύρος του Βασιλείου

3. Τοπούζης Χρήστος του Ματθαίου

4. Κωνσταντέλλος Αντώνιος του Αθανασίου

5. Σπάνιας Αριστοτέλης του Γεωργίου

6. Γκέκας Ιωάννης του Αποστόλου

7. Νούσιος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

8. Ζορμπάς Ιωάννης του Δημοσθένη

9. Μουζιούρας Νικόλαος του Χρήστου

10. Σακελλαρίου Γεώργιος του Ευαγγέλου

11. Γκαβογιάννης Κωνσταντίνος του Αποστόλου

12. Κουντουράς Δημήτριος του Αναστασίου

13. Μπότας Αθανάσιος του Γεωργίου

14. Πάτας Δημήτριος του Κωνσταντίνου

15. Κωνσταντέλλος Ιωάννης του Βασιλείου

Ειδικός πίνακας αποκλειστικά υποψήφιων γυναικών (άρθρο 6, | 3, περ. 3.1.2. Καταστατικού) Υποψήφιοι αντιπρόσωποι (σύνεδροι) της νομαρχιακής οργάνωσης

1. Μπαλατσου – Τοπούζη Δημητρούλα του Παναγιώτη

2. Κουβέλη – Κόκκαλη Γεωργία του Σπυρίδωνα

3. Γκαβογιάννη Ελένη του Αποστόλου

4. Κολοβού Αναστασία του Αθανασίου

5. Ρογκανάκη Αγλαΐα (Λία) του Βασιλείου

6. Σωτηρίου – Αγγελούση Ευσταθία (Έφη) του Ιωάννη

7. Κωνσταντούλα Αθανασία του Στεφάνου

SHARE