Το Πρόγραμμα των play off και play out σε Α και Α1...

Το Πρόγραμμα των play off και play out σε Α και Α1 Ερασιτεχνική

Το Πρόγραμμα των play off και play out σε Α και Α1 Ερασιτεχνική

PLAY-OFF A΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ – Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ – Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ

Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ


PLAY-OUT Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

1η ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ

Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ – Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ

Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ – Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ

Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ – Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ – Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ

Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ


PLAY -OFF A1΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ – Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ

ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ – Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ

Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ – Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ

ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ – Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ

Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ – Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ

Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ – Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ

Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ – Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ


PLAY-OUT Α1΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ

Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ – Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ – Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ

Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ – Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ – Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ

Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ – Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ – Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ – Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ – Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ – Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ

Α.Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ


ΕΝΑΡΞΗ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 2-4-2016 

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 4:30μμ 

SHARE