Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (9,10-04-2016)

Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (9,10-04-2016)

Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων  (9,10-04-2016)

Σάββατο 9-4-2016 και ώρα 4:30μμ 

PLAY-OFF Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Σελλάνων 

Σαββίδης – Διπλάρης Αν.- Παπαλίτσας

4ος Βαρλάμης

Παρατηρητής αγώνα: Κλέτσας Γ.

Ιατρός αγώνα: Σένιδος Μ.

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ε Μουζακίου 

Μουτσάνας – Κανιούρας – Πεταλάς

Παρατηρητής αγώνα: Παππάς Αθ.

Ιατρός αγώνα: Κότσαλου Ζωή

PLAY-OUT Α΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Καππαδοκικού 

Γαλάνης – Γαννιάς – Αντωνίου

Παρατηρητής αγώνα: Βασιλείου Παν.

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ε Καρποχωρίου 

Μαριολάς Αχ. – Πολύζος – Κουτρομάνος

Παρατηρητής αγώνα: Μπρούτσος Παν.

PLAY-OFF A1΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Μυρίνη

Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Σιώκας

Παρατηρητής αγώνα: Κωτούζας Δ.

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Αστέρας 

Βαφειάδης – Νότος – Κουκουζέλης

Παρατηρητής αγώνα: Κουκούλης Θ.

PLAY-OUT Α1΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Φύλλου 

Τίκας – Κουκούλη Σπ.  – Δημάκης

Παρατηρητής αγώνα: Τραχανής Κ.

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Διαγόρας 

Τζαφάλιας – Μαριολάς Δ. – Γκούζας Φ.

Παρατηρητής αγώνα: Καταραχιάς Απ.

Κυριακή 10-4-2016 και ώρα 4:30μμ 

Β΄ Ερασιτεχνική 

1ος όμιλος 

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Άρης Φίλιας 

Γαννιάς – Διπλάρης Αν. – Κοτζά

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ερμής Μαυραχάδων

Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Καλόγηρος

Δόξα Παλιουρίου – Α.Ο Μαυραική 

Κουκουζέλης – Αργυρόπουλος – Πλέντζας

Π.Ο Παλαμαική – Α.Σ Αναγέννηση 

Κυρίτσης – Διπλάρης Μ. – Γκουντέλας

Κερ. Σταυρού – Θεσσαλικός Γοργοβιτών 

Πολύζος – Γουναρόπουλος – Ζούκας

Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου 

Μανώλης – Γαρίτος – Μπλιτσογιάννης

2ος όμιλος 

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Ήφαιστος 

Νότος – Παπουτσής – Καλτσάς

Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Μαγούλα 

Δημάκης – Πεταλάς – Γιαννής

Κερ. Φράγκου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας 

Βαφειάδης – Παπαλίτσας – Γκούζας Φ.

Α.Ο Ασπίδα – Α.Ο Αστροναύτης 

Στρατίκης – Σιώκας – Λιάσκος

Α.Σ Απιδιά – Αίας Μαραθέας 

Αντωνίου- Τσιρογιάννης – Γκούζας Ι.

Κυριακή 10-4-2016 και ώρα 4:30μμ 

PLAY-OFF Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Ενιππέας 

Μαριολάς Αχ. – Μαριολάς Δ. – Τραμπούρας

Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Αχλαδιά 

Κουκούλη Σπ. – Καλλιάρα – Καραγιώτα

Ακαδημία Ορφέας – Ατρόμητος Πτελοπούλας 

Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Κουτρομάνος

Α.Σ Ασκληπιός – ΑΣΚ Ολυμπιακός 

Τζαφάλιας – Κανιούρας – Τεταγιώτης

SHARE