Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (16,17-04-2016)

Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (16,17-04-2016)

Διαιτητές, Παρατηρητές και Ιατροί στους αγώνες των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (16,17-04-2016)

Σάββατο 16-4-2016 και ώρα 4:30μμ

PLAY-OFF Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α.Ο Σελλάνων  – Α.Ε Μουζακίου

Κουκουζέλης – Κουτρομάνος – Καλλιάρα

Παρατηρητής αγώνα: Ρέππας Κ.

Ιατρός αγώνα: Γαλάνη Άρτεμις

Ατρόμητος Παλαμά  – Ηρακλής Σοφάδων

Κουκούλης Π. – Κουκούλη Σπ. – Γκούζας Ι.

Παρατηρητής αγώνα: Βασιλείου Π.

Ιατρός αγώνα: Οικονομόπουλος Κων/νος

PLAY- OUT Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Καρποχωρίου  

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Γαννιάς

Παρατηρητής αγώνα: Καταραχιάς Απ.

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Ταυρωπός

Γαλάνης – Μαριολάς Δ. – Κότζα

Παρατηρητής αγώνα: Ζαρχανής  Σ.

Ιατρός αγώνα: Καρτσιώτης Γ.

PLAY-OFF Α1΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α.Ο Μυρίνη – Α.Ο Αστέρας  

Αντωνίου – Σαββίδης – Δημάκης

Παρατηρητής αγώνα: Κουκούλης Θ.

Ιατρός αγώνα: Καρκαλέτσης Χρ.

Α.Ο Αγναντερού – Αστήρ Βλοχού

Ζαγορίτης – Στεργιόπουλος – Πολύζος

Παρατηρητής αγώνα: Τάτσιος Γ.

PLAY- OUT Α1΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Διαγόρας  

Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Στεφανής

Παρατηρητής αγώνα: Κλέτσας Γ.              

Α.Σ Νεφέλη  – Α.Ο Προδρομιακός

Νότος – Παπαλίτσας – Πεταλάς

Παρατηρητής αγώνα: Τραχανής Κ.

Σάββατο 16-4-2016 και ώρα 4:30μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Άρης Φίλιας – Δόξα Παλιουρίου

Μαριολάς Αχ. – Διπλάρης Μ. – Γαρίτος

Κυριακή 17-4-2016 και ώρα 11:30πμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Άρης Αγίας Παρασκευής

Τραμπούρας – Καλτσάς – Αργυρόπουλος

Κυριακή  17-4-2016 και ώρα 4:30μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ο Μελισσοχωρίου   

Κουκούλης Π. – Λιάσκος – Κατσόγιαννος

Δόξα Αμπέλου – Π.Ο Παλαμαική

Βαφειάδης – Τίκας Δ. – Κουκουζέλης

Α.Ο Μαυραική – Κερ. Σταυρού(γηπ: Ματαράγκας)

Αντωνίου – Μαριολάς Δ. – Γκουντέλας

Α.Σ Αναγέννηση – Αετός Καλλιφωνίου

Πολύζος – Γκούζας Φ. –Δημάκης

2ος όμιλος 

Α.Ο Μαγούλα – Αίας Μαραθέας

Τζαφάλιας – Τεταγιώτης – Γιαννής

Α.Σ Πλαστήρας – Κερ. Φράγκου

Μπεκιάρης – Στεφανής – Κουτρομάνος

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Απιδιά

Σαββίδης – Πεταλάς – Μπλιτσογιάννης

Α.Ο Αστροναύτης – Άρης Καρδίτσας(γηπ: Μουζακίου)

Μαριολάς Αχ. – Διπλάρης Μ. – Παπαλίτσας

Κυριακή 17-4-2016 και ώρα 11:30πμ

PLAY-OFF

Γ΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Παλαμά – Αίας Καρποχωρίου

Νότος – Μάνσε – Γαρίτος

Κυριακή 10-4-2016 και ώρα 4:30μμ

PLAY-OFF

Γ΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Ενιππέας – Α.Σ Αχλαδιά  

Ζαγορίτης – Ζούκας – Κλησιάρχης

Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Ασκληπιός

Κουκούλη Σπ. – Πλέντζας – Γαρδικιώτης

Ατρόμητος Πτελοπούλας – ΑΣΚ Ολυμπιακός

Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι.

Σάββατο 16-4-2016

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστέρας(10:45)

Δημάκης

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Ηρακλής Παλαμά(10:45)

Σαββίδης

Α.Σ Αναγέννηση – ΑΣΜ Καραϊσκάκης(11:00)

Γιαννής

Α.Ε Λεονταρίου – Εθνικός Καρδίτσας(11:00 γηπ: Αχλαδιάς)

Λιάσκος

Π.Α Σοφάδων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου(11:15)

Κουκούλης π.

Κυριακή 17-4-2016 και ώρα 11:00πμ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

Εθνικός Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων

Στεφανής  – Μπλιτσογιάννης – Γκουντέλας

Α.Ε Λεονταρίου – Ακαδημία Ελπίδες(γηπ: Αχλαδιάς)

Κουκούλης Π. – Κότζα – Λιάσκος

SHARE