Μεταθέσεις – Οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Γενική και Ειδικής αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε....

Μεταθέσεις – Οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Γενική και Ειδικής αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Καρδίτσας

Πρόσκληση Τοποθέτησης Β' Φάσης

Μεταθέσεις – Οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών Γενική και Ειδικής αγωγής της Διεύθυνσης Π.Ε. Καρδίτσας

Από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης και το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καρδίτσας ανακοινώνονται οι προτάσεις οριστικής τοποθέτησης και βελτίωσης θέσης των εκπαιδευτικών των κλάδων ΠΕ06, ΠΕ11, ΠΕ16, ΠΕ60, ΠΕ70 και ΣΜΕΑΕ της Π.Ε. Καρδίτσας σύμφωνα με την υπ’ αριθ. 16/21-7-2016 Πράξη του υπηρεσιακού συμβουλίου  και τους πίνακες που ακολουθούν:

Α΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ06 – Αγγλικής Γλώσσας.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΤΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ
2 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΡΑΘΕΑΣ
4 ΚΑΤΣΙΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 2ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ
5 ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΟΛΓΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
6 ΚΑΖΑΝΑ ΑΘΗΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΥΨΕΛΗΣ
7 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΣΟΔΑΔΩΝ

Εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ06 – Αγγλικής Γλώσσας, που παραμένουν στη Διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε., κατά αλφαβητική σειρά:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
3 ΒΑΪΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ
4 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
5 ΔΡΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
6 ΚΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ
7 ΜΠΟΥΤΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
9 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ

Β΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ11 – Φυσικής Αγωγής.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΟΡΓ. ΥΠΕΡ. ΑΠΟ 7ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ
2 ΚΑΡΑΜΠΟΤΖΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓ. ΥΠΕΡ. ΑΠΟ 2ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ Δ.Σ. ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ
3 ΦΑΝΤΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ 1ο Δ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
4 ΤΣΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΦΥΛΛΟΥ
5 ΓΡΑΠΑΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ

Εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ11 – Φυσικής Αγωγής, που παραμένουν στη Διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε., κατά αλφαβητική σειρά:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ
3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
4 ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
6 ΓΚΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8 ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
9 ΖΩΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
10 ΚΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
11 ΚΑΠΝΙΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ
12 ΚΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
13 ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΜΑΛΕΤΣΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
15 ΜΗΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
16 ΜΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
17 ΜΠΑΤΑΛΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ
18 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
19 ΝΤΑΙΛΙΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20 ΝΤΕΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
21 ΠΟΥΛΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
22 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
23 ΣΕΛΟΥΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑ
24 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
25 ΤΑΜΠΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
26 ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
27 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
30 ΤΣΟΒΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

Γ΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ16 – Μουσικής.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΠΑΛΗΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ
3 ΖΗΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ 1ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ

Εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ16 – Μουσικής, που παραμένουν στη Διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε., κατά αλφαβητική σειρά:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 ΓΙΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Εναπομείναντα οργανικά κενά του κλάδου ΠΕ16 – Μουσικής

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΑ
4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ 1

Δ΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ60 – Νηπιαγωγών.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΒΥΡΛΙΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ Ν/Γ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΠΑΠΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ν/Γ ΚΥΨΕΛΗΣ Ν/Γ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
3 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΘΗΝΑ Ν/Γ ΡΕΝΤΙΝΑΣ Ν/Γ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΛΙΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ν/Γ ΚΥΨΕΛΗΣ

Εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ60 – Νηπιαγωγών, που παραμένουν στη Διάθεση του Π.Υ.Σ.Π.Ε., κατά αλφαβητική σειρά:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
4 ΣΑΒΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
5 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

Εναπομείναντα οργανικά κενά του κλάδου ΠΕ60 – Νηπιαγωγών:

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΑ
1/Θ  Ν/Γ ΡΕΝΤΙΝΑΣ 1

Ε΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ70 – Δασκάλων.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΣΟΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ 9ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΞΑΦΗΣ ΘΩΜΑΣ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ Δ.Σ. ΜΕΣΕΝΙΚΟΛΑ
3 ΚΩΔΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ 13ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4 ΤΣΙΤΟΣ ΘΩΜΑΣ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ 4ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ
6 ΚΑΤΣΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ. Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8 ΤΣΙΡΕΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ
9 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ Δ.Σ. ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ
10 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Δ.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ
11 ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
12 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΦΑΝΑΡΙΟΥ
13 ΝΤΟΜΟΥΖΗ ΝΕΦΕΛΗ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
14 ΛΑΡΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Δ.Σ. ΚΥΨΕΛΗΣ Δ.Σ. ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
15 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΛΛΗ Δ.Σ. ΚΕΔΡΟΥ Δ.Σ. ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ
16 ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ
17 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΑΝΘΗΡΟΥ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ

Εναπομείναντα οργανικά κενά του κλάδου ΠΕ70 – Δασκάλων:

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΑ
ΔΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1

ΣΤ΄ Εκπαιδευτικοί ΠΕ70 – Δασκάλων ΣΜΕΑΕ.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΠΟΥ  ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΚΕΝΤΡΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Τ.Ε.  6ου ΔΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

Σε περίπτωση τυχόν παραλείψεων ή λαθών επί των τοποθετήσεων μπορείτε να υποβάλλετε αίτηση θεραπείας, όπως προβλέπεται από το άρθρο 15, παρ. 15 του ΠΔ 50/96, αυτοπροσώπως στο Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καρδίτσας ή με FAX: 2441071611 ή με ηλεκτρονικό μήνυμα στο dipekar@sch.gr, από Παρασκευή 22/7/2016 έως Πέμπτη 28/7/2016 και ώρα 12:00 μ.μ.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Καλούνται οι εκπαιδευτικοί ΠΕ16 – Μουσικής  και ΠΕ60 – Νηπιαγωγών, που βρίσκονται στη Διάθεση και δεν κατέστη δυνατόν να τοποθετηθούν σε σχολείο της προτίμησής τους, να υποβάλουν, αν το επιθυμούν, συμπληρωματική δήλωση για τοποθέτηση στα εναπομείναντα οργανικά κενά, από Παρασκευή 22/7/2016 έως Πέμπτη 28/7/2016 και ώρα 12:00 μ.μ.

Επισημαίνεται ότι, αν και μετά τη Β΄ φάση των τοποθετήσεων παραμείνουν οργανικά κενά, θα τοποθετηθούν σ’ αυτά οι εκπαιδευτικοί με τα λιγότερα μόρια μετάθεσης, σύμφωνα με το αρ. 15, παρ. 12 του ΠΔ 50/96, όπως τροποποιήθηκε από το άρθρο 13 του ΠΔ 100/97.

Για περισσότερες πληροφορίες, οι ενδιαφερόμενοι και οι ενδιαφερόμενες εκπαιδευτικοί μπορούν να απευθύνονται στη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Π.Ε. και στο τηλέφωνο: 2441079983.

Η Πρόεδρος του Π.Υ.Σ.Π.Ε Καρδίτσας.
ΜΗΤΣΙΑΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ.