Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ σήμερα Παρασκευή

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ σήμερα Παρασκευή

Ολυμπιακοί Αγώνες 2016: Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ΕΡΤ σήμερα Παρασκευή

Αυτό ο τηλεοπτικό πρόγραμμα των κρατικών καναλιών (ΕΡΤ-1, ΕΡΤ-2, ΕΡΤ-3) τις ημέρες των Ολυμπιακών Αγώνων.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι ώρες είναι Ελλάδας και η διαφορά ώρας της Αθήνας με το Ρίο ντε Τζανέιρο είναι +6 ώρες.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, 12/8/2016

06:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY –  (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
09:40 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «Λιθουανία – Αργεντινή» –  (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
11:30 (ΕΡΤ-2): ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ – Περίληψη ημέρας
12:30 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί – (Απευθείας μετάδοση)
14:30 (ΕΡΤ-2): ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – (Απευθείας μετάδοση)

15:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) – «Ουγγαρία – Ιαπωνία» – (Απευθείας μετάδοση)
15:30 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ – Πρωϊνά Αγωνίσματα (Απευθείας μετάδοση)

16:20 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) – «Κροατία – Ιταλία» – (Απευθείας μετάδοση)

17:40 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) – «ΗΠΑ – Μαυροβούνιο» – (Απευθείας μετάδοση)
17:50 – 21.23 (ΕΡΤ-2): LIVE ZAPPING
17:50 (ΕΡΤ-2): ΤΕΝΙΣ – Ημιτελικοί (A) – (Απευθείας μετάδοση)
19:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Προκριματικοί – (Απευθείας μετάδοση)

19:00 (ΕΡΤ-3): ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ (Γ) – Προημιτελικός – (Απευθείας μετάδοση)
20:25 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ – 20 km βάδην Ανδρών (Απευθείας μετάδοση)

21:00 (ΕΡΤ-3): ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ – Τελικοί – (Απευθείας μετάδοση)
21.23 (ΕΡΤ-2): ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ – (Απευθείας μετάδοση)
22:00 (ΕΡΤ-1): ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – (Απευθείας μετάδοση)
22:10 (ΕΡΤ-2): ΧΑΝΤΜΠΟΛ (Γ): «Ρουμανία – Ισπανία» – (Απευθείας μετάδοση)

23:00 (ΕΡΤ-3): ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Προκριματικοί – (Απευθείας μετάδοση)
23:50 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – (Απευθείας μετάδοση)
01:00 (ΕΡΤ-2): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α): «ΗΠΑ – Σερβία» – (Απευθείας μετάδοση)
01:10 (ΕΡΤ-1): BEACH VOLLEY (Μ) – (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)

01:30 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) – «Ελλάδα – Βραζιλία» – (Απευθείας μετάδοση)
02:10 (ΕΡΤ-1): ΣΤΙΒΟΣ – (Απευθείας μετάδοση)

02:50 (ΕΡΤ-3): ΠΟΛΟ (Α) – «Ισπανία – Γαλλία» – (Απευθείας μετάδοση)
03:00 (ΕΡΤ-2): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – 50μ. Καραμπίνα Πρηνιδόν – (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
04:00 (ΕΡΤ-2): ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – Ημιτελικοί, Τελικοί – (Απευθείας μετάδοση)

04:30 (ΕΡΤ-3): ΜΠΑΣΚΕΤ (Α) – «Γαλλία – Βενεζουέλα» – (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-2): BEACH VOLLEY – (Απευθείας μετάδοση)
05:30 (ΕΡΤ-1): ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ – Σκιτ (Γ) – (Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση)
06:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016 – ΠΕΡΙΛΗΨΗ Α
07:00 (ΕΡΤ-1):  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016  – ΠΕΡΙΛΗΨΗ Β