Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (24,25/9/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (24,25/9/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (24,25/9/2016)

Σάββατο 24-9-2016  και ώρα 4:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Μυρίνης -Ηρακλής Σοφάδων

Κουκουζέλης – Μαριολάς Δ. – Κότζα

Ιατρός αγώνα: Σαμαράς Βάιος

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Κυψέλη

Μαριολάς Αχ. – Στρατίκης – Γκουντέλας

Δόξα Μητρόπολης – Α.Σ Σώκρατες

Σαββίδης – Στεργιόπουλος – Κουτρομάνος

Ιατρός αγώνα: Μπαλτάς Χρήστος

Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟΚ Πάμισσος

Βαφειάδης – Στεφανής – Κανιούρας

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Μουζακίου  

Ζαγορίτης – Γκούζας Ι – Κυρίτσης

Α.Ο Καρδίτσας  – Απόλλων Μακρυχωρίου

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ – Πολύζος

Α.Σ Διγενής – Αετός Αγίου Θεοδώρου

Μουτσάνας – Κλησιάρχης – Καραγιώτα

Α1΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Κρανέας – Δόξα Μάρκου

Βαρλάμης – Λέρας – Καλτσάς

Α.Ε Καρποχωρίου -Ηρακλής Καρδ/λας

Δημάκης – Ζούκας – Μπλιτσογιάννης

Α.Ο Ελπίδα – Α.Ο Φύλλου

Μαλλιώρας – Αργυρόπουλος – Λιάσκος

Α.Ο Αστέρας -Π.Ο Παλαμαική

Νότος – Τσιαμούρας – Διπλάρης Μ.

Δόξα Αμπέλου – Αστήρ Βλοχού  

Αντωνίου – Γαννιάς – Γιαννής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Κερ. Φράγκου  

Γαλάνης – Πλέντζας – Κωνσταντάκος

Α.Ο Ταυρωπός  – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας

Κουκούλη – Πεταλάς – Καλλιάρα

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Σ Κένταυρος

Μανώλης – Τραμπούρας – Καυμενόπουλος

Κυριακή 25-9-2016  και ώρα 4:00μμ  

Α΄ Ερασιτεχνική

Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Σελλάνων

Βαφειάδης – Τίκας Δ- Βογιατζής

Ιατρός αγώνα: Σαμαράς Βάιος

Κυριακή 25-9-2016 και ώρα 3:15μμ

2ος όμιλος

Α.Σ Απιδιά – Α.Ο Μορφοβουνίου

Νότος – Πεταλάς – Καραγιώτα

Κυριακή 25-9-2016 και ώρα 4:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος  

Α.Ο Μαυραική – Εθνικός Κέδρου

Ζαγορίτης – Λέρας – Γιαννής

Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Μουτσάνας – Κουκουζέλης – Κότζα

Α.Σ Αναγέννηση – Ηρακλής Παλαμά

Κουκούλη – Μπλιτσογιάννης – Κωνσταντάκος

Άρης Φίλιας – Αετός Καλλιφωνίου

Βαρλάμης – Αργυρόπουλος – Καλτσάς

 Άρης Καρδίτσας – Άρης Αγίας Παρασκευής

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Τεταγιώτης

Ερμής Μαυραχάδων 2014 – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Μαργιολάς Αχ. – Διπλάρης Μ – Πλέντζας

Α.Ο Προδρομιακός – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Γαννιάς- Μαλλιώρας – Καλλιάρα

2ος όμιλος

Α.Σ Ήφαιστος – Α.Ο Ασπίδα

Κλησιάρχης – Μανώλης – Δημάκης

Αίας Μαραθέας – Α.Ο Μαγούλα

Αντωνίου – Πολύζος – Γκουντέλας

Α.Σ Νεφέλη – Α.Ο Αστροναύτης

Στρατίκης – Ζούκας – Λιάσκος

Ατρόμητος Γεωργικού – Α.Σ Πλαστήρας

Σαββίδης – Μαριολάς Δ – Τσιαμούρας

ΑΣΜ Καραισκάκης – Νέα Νίκη Καμινάδων

Κυρίτσης – Γκούζας Ι – Τραμπούρας

Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Διαγόρας

Γαλάνης – Παπαλίτσας – Κουτρομάνος

SHARE