Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (1,2/10/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (1,2/10/2016)

Οι Διαιτητές των Αγώνων των Ερασιτεχνικών Πρωταθλημάτων (1,2/10/2016)

Σάββατο 1-10-2016  και ώρα 4:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Κυψέλη(γηπ: Αμπέλου)   

Τακόπουλος – Παπαλίτσας – Κανιούρας

Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Μυρίνη

Νότος – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ.

ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ε Λεονταρίου

Μουτσάνας – Βογιατζής – Κλησιάρχης

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Καππαδοκικού

Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Μαριολάς

Απόλλων Μακρυχωρίου – Ατρόμητος Παλαμά   

Σαββίδης – Στεφανής – Κουτρομάνος

Ιατρός αγώνα: Ευθυμίου Αλέξανδρος

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Αγναντερού

Μαλλιώρας – Γαννιάς – Τεταγιώτης

Α1΄ Ερασιτεχνική

Δόξα Μάρκου – Ηρακλής Καρδ/λας

Ζαγορίτης – Γκούζας Ι – Λιάσκος

Α.Ο Φύλλου – Α.Ο Κρανέας

Κουκουζέλης – Κυρίτσης – Πολύζος

Π.Ο Παλαμαική – Α.Ε Καρποχωρίου

Αντωνίου – Αργυρόπουλος – Πλέντζας

Ιατρός αγώνα: Καλιντεράκης Γεώργιος

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Ελπίδα

Γαλάνης – Δημάκης – Τραμπούρας

Κερ. Φράγκου – Α.Ο Αστέρας

Μανώλης – Καλλιάρα – Ζούκας

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Δόξα Αμπέλου

Τίκας Τρ.– Στεργιόπουλος – Λέρας

Α.Σ Κένταυρος – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Βαρλάμης – Τσιαμούρας – Καλτσάς

Α.Ο Ταυρωπός – ΠΟΜ Θεσσαλικός

Βαφειάδης – Πεταλάς – Στρατίκης

Σάββατο 1-10-2016  και ώρα 3:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

Α.Σ Πλαστήρας – Εθνικός Καρδίτσας

Κουκούλη – Καραγιώτα – Γκουντέλας

Κυριακή 25-9-2016  και ώρα 4:00μμ

Α΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Σελλάνων- Δόξα Μητρόπολης

Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Τακόπουλος

Παρατηρητής αγώνα: Βασιλείου Παναγιώτης

Ιατρός αγώνα: Μπαλτάς Χρήστος

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Σ Διγενής

Σαββίδης – Στεφανής – Παπαλίτσας

Κυριακή 25-9-2016 και ώρα 4:00μμ

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος  

Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Μαυραική  

Κυρίτσης – Καλτσάς – Κωνσταντάκος

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Μελισσοχωρίου

Δημάκης – Τζαφάλιας – Γκούζας Φ.

Ηρακλής Παλαμά – Άρης Καρδίτσας

Γαννιάς – Καλόγερος – Λιάσκος

Αετός Καλλιφωνίου – Ερμής Μαυραχάδων 2014

Βαφειάδης – Αντωνίου – Τσιαμούρας

Άρης Αγίας Παρασκευής – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου

Βαρλάμης – Μανώλης – Γιαννής

 Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Άρης Φίλιας

Κλησιάρχης – Στρατίκης – Καραγιώτα

2ος όμιλος

Α.Σ Απιδιά – Α.Σ Ήφαιστος

Γαλάνης – Μαριολάς Δ. – Γκούζας Ι.

Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Νεφέλη

Ζαγορίτης – Κουτρουμάνος – Πεταλάς

Α.Ο Διαγόρας – Α.Ο Μαγούλα

Νότος – Πλέντζας – Τεταγιώτης

Α.Ο Αστροναύτης – ΑΣΜ Καραϊσκάκης(γηπ: Μουζακίου)

Μαλλιώρας – Καυμενόπουλος – Πανόσαφος

Νέα Νίκη Καμινάδων – Αίας Μαραθέας

Κουκουζέλης – Κανιούρας  – Στεργιόπουλος

Α.Ο Μορφοβουνίου – Ατρόμητος Γεωργικού

Μουτσάνας – Ζούκας – Λέρας

Κυριακή 2-10-2016 και ώρα 12:00μμ(Β΄)

Εθνικός Κέδρου – Α.Σ Αναγέννηση

Τζαφάλιάς – Γκούζας Φ. – Αντωνίου

Κυριακή 2-10-2016 και ώρα 12:00μμ(Γ΄)

Α.Ε Μενελαίδα – Α.Σ Ενιππέας

Μαριολάς Δ. – Γαλάνης – Γκούζας Ι

Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Π.Α Σοφάδων

Στρατίκης – Πολύζος – Κουκούλη

Α.Σ Κρόνος – Α.Ο Άρνης

Γιαννής – Μανώλης – Πανόσαφος

Κυριακή 2-10-2016 και ώρα 4:00μμ

Γ΄ Ερασιτεχνική

Ακαδημία Ελπίδες – Ακαδημία Ορφέας

Τραμπούρας – Πούπης – Κατσόγιαννος

Θύελλα Ριζοβουνίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου

Πολύζος – Μπλιτσογιάννης – Μπάτζιος

Καρ. Πεδινού – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου

Κουκούλη – Γκουντέλας – Τζέλλος

Απόλλων Αρτεσιανού – Αίας Καρποχωρίου    

Αργυρόπουλος – Παντελάτος – Κότζα

SHARE