ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Κυριακή 26-3-2017 και ώρα 16:00 Β΄ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος Aτρόμητος Πτελοπούλας - Α.Ο Μαυραική Βαφειάδης – Πυκνής – Πανόσαφος Α.Ο Μελισσοχωρίου - Άρης Αγίας Παρασκευής Κουκούλη  – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ. Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου - Αετός Καλλιφωνίου Γαλάνης – Τσιαμούρας – Δημάκης Ερμής Μαυραχάδων 2014-Ηρακλής Παλαμά Κυρίτσης – Διπλάρης Μ....

Κυριακή 26-3-2017 και ώρα 16:00 Β΄ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος Ατρόμητος Πτελοπούλας - Α.Ο Μαυραική Α.Ο Μελισσοχωρίου - Άρης Αγίας Παρασκευής Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου - Αετός Καλλιφωνίου Ερμής Μαυραχάδων 2014-Ηρακλής Παλαμά Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Αναγέννηση Άρης Φίλιας – Εθνικός Κέδρου Άρης Καρδίτσας - Θεσσαλικός Γοργοβιτών 2ος όμιλος  Α.Ο Διαγόρας - Α.Σ Ήφαιστος Α.Ο...

Α1 Ερασιτεχνική (24η Αγωνιστική) Α.Σ Κένταυρος - Δόξα Μάρκου   0-3 ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας - ΠΟΜ Θεσσαλικός    2-0 Αστήρ Βλοχού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου  4-2 Π.Ο Παλαμαική - Δόξα Αμπέλου   2-0 Α.Ο Φύλλου - Α.Ο Αστέρας   2-1 Ηρακλής Καρδ/λας - Α.Ο Ελπίδα   1-0 Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Καρποχωρίου   4-1

Α Ερασιτεχνική (24η Αγωνιστική) Αετός Αγίου Θεοδώρου - Ηρακλής Σοφάδων   0-3 Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Σ Διγενής   0-0 Α.Ε Μουζακίου - Α.Ο Καρδίτσας   1-4 Α.Ο Σελλάνων - Α.Ο Αγναντερού   1-0 Α.Σ Σώκρατες - Α.Ε Καππαδοκικού   3-1 Α.Ο Κυψέλη - Δόξα Μητρόπολης   3-2 Α.Ο Μυρίνη – Α.Ε Λεονταρίου  ...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ένωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα . και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑΣ Α. 1266514 ΑΟΚ ΠΑΜΙΣΣΟΣ 4 12-3-2017 40 2. ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ Χ. 425670 Α.Σ ΣΩΚΡΑΤΕΣ 4 12-3-2017 40 3. ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ Β. 376163 Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 1 12-3-2017 10 4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ Π. 1311421 ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ 2 12-3-2017 20 5. ΜΕΤΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Π. 1177094 Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ 1 12-3-2017 10 6. ΧΑΡΒΑΛΙΑΣ Τ. 1157789 Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ 2 15-3-2017 20 7. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ Α. 1372739 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1 13-3-2017 10 8. ΑΓΑΚΟΣ...

Σάββατο 18-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Αετός Αγίου Θεοδώρου - Ηρακλής Σοφάδων Γαλάνης – Πεταλάς – Τραμπούρας Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Σ Διγενής Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Πούπης Α.Ε Μουζακίου - Α.Ο Καρδίτσας Μαλλιώρας – Παπαλίτσας – Γκούζας Ι. Ιατρός αγώνα: Καλλιντεράκης Γ. Α.Ο Σελλάνων - Α.Ο Αγναντερού   Κουκούλη...

Σάββατο 18-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Αετός Αγίου Θεοδώρου - Ηρακλής Σοφάδων Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Σ Διγενής Α.Ε Μουζακίου - Α.Ο Καρδίτσας Α.Ο Σελλάνων - Α.Ο Αγναντερού Α.Σ Σώκρατες - Α.Ε Καππαδοκικού Α.Ο Κυψέλη - Δόξα Μητρόπολης Α.Ο Μυρίνη – Α.Ε Λεονταρίου Α1΄ Ερασιτεχνική Α.Σ Κένταυρος - Δόξα Μάρκου ΣΦ Αργεντινή...

Πολλά συγχαρητήρια στην ομάδα του Α.Ο. Σελλάνων για την κατάκτηση του κυπέλλου της ΕΠΣ Καρδίτσας για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017. Ένας ακόμη άξιος πρεσβευτής του αθλητισμού του Δήμου μας. Εύχομαι ολόψυχα αυτή η πορεία να συνεχιστεί και τα επόμενα χρόνια. Ο Πρόεδρος...

Α1 Ερασιτεχνική (23η Αγωνιστική) Δόξα Μάρκου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας   αναβολή ΠΟΜ Θεσσαλικός - Αστήρ Βλοχού   4-1 Α.Ο Ταυρωπός – Π.Ο Παλαμαική  αναβολή Ακαδημία Ποδοσφαίρου -Α.Ο Φύλλου   2-3 Δόξα Αμπέλου – Ηρακλής Καρδ/λας  4-0 Α.Ο Αστέρας - Α.Ο Κρανέας   2-2 Α.Ο Ελπίδα – Α.Ε Καρποχωρίου   3-0

Α Ερασιτεχνική (23η Αγωνιστική) Ηρακλής Σοφάδων-Απόλλων Μακρυχωρίου   0-0 Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου       2-2 Α.Σ Διγενής – Α.Ο Σελλάνων   αναβολή Α.Ο Καρδίτσας – ΑΟΚ Πάμισσος   1-0 Α.Ο Αγναντερού  Α.Σ Σώκρατες   1-0 Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Κυψέλης   5-0 Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Μυρίνης ...

Από την Τεχνική Επιτροπή ανακοινώνεται ότι οι αγώνες του ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ του ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11-3-2017 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ λόγω των καιρικών συνθηκών.

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ένωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα . και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ Χ. 1379411 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 5-3-2017 10 2. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Π. 508923 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 5-3-2017 10 3. ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ Β. 1209115 Α.Ο ΜΑΥΡΑΙΚΗ 1 6-3-2017 10 4. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ Ι. 1000689 ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ 5 6-3-2017 50 5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 555486 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ 1 6-3-2017 10 Η Πειθαρχική Επιτροπή επίσης επιβάλλει: Στον...

Σάββατο 11-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων-Απόλλων Μακρυχωρίου(γηπ: Αγίας Παρασκευής) Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Μπλιτσογιάννης Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου Στεφανής – Αδαμόπουλος – Σακκάς  Α.Σ Διγενής – Α.Ο Σελλάνων Κυρίτσης – Παπαλίτσας - Κανιούρας Α.Ο Καρδίτσας – ΑΟΚ Πάμισσος Σαββίδης – Πολύζος – Καλλιάρα Α.Ο...

Σάββατο 11-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική  Ηρακλής Σοφάδων - Απόλλων Μακρυχωρίου(γηπ: Αγίας Παρασκευής) Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Μουζακίου  Α.Σ Διγενής – Α.Ο Σελλάνων Α.Ο Καρδίτσας – ΑΟΚ Πάμισσος Α.Ο Αγναντερού  Α.Σ Σώκρατες Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Κυψέλης Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Μυρίνης Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Λεονταρίου Α1΄ Ερασιτεχνική Δόξα...

Πιο ποδοσφαιρικό δεν θα μπορούσε να ήταν το διήμερο του περασμένου Σαββατοκύριακου για την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ηρακλής Παλαμά καθώς και τα έξι (6) τμήματά της συμμετείχαν σε επίσημες και φιλικές αναμετρήσεις. Αξίζει να αναφέρουμε οτι στα επίσημα παιχνίδια νικητές αναδείχθηκαν και...

Α1 Ερασιτεχνική (22η Αγωνιστική) Αστήρ Βλοχού – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας    1-0 Π.Ο Παλαμαική -Α.Σ Κένταυρος   4-0 Α.Ο Φύλλου -  ΠΟΜ Θεσσαλικός   3-0 Ηρακλής Καρδ/λας -  Α.Ο Ταυρωπός   0-2 Α.Ο Κρανέας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου   2-1 Α.Ε Καρποχωρίου - Δόξα Αμπέλου   3-1 Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ελπίδα   0-0

Α Ερασιτεχνική (22η Αγωνιστική) Α.Ε Μουζακίου - Ηρακλής Σοφάδων   5-3 Α.Ο Σελλάνων - Απόλλων Μακρυχωρίου    1-0 ΑΟΚ Πάμισσος - Αετός Αγίου Θεοδώρου   3-0 Α.Σ Σώκρατες - Α.Σ Διγενής   2-0 Α.Ο Κυψέλη - Α.Ο Καρδίτσας   0-3 Α.Ο Μυρίνη - Α.Ο Αγναντερού   6-0 Α.Ε Λεονταρίου - Ατρόμητος...

Σάββατο 4-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική  Α.Ε Μουζακίου - Ηρακλής Σοφάδων   Κουκουζέλης – Παπαλίτσας – Γκούζας Ι. Α.Ο Σελλάνων - Απόλλων Μακρυχωρίου Δημάκης – Καλλιάρα – Κωνσταντάκος  ΑΟΚ Πάμισσος - Αετός Αγίου Θεοδώρου Κυρίτσης - Κλησιάρχης – Καραγιώτα Α.Σ Σώκρατες - Α.Σ Διγενής Κουκούλη – Μαριολάς Δ. –...

Σάββατο 4-3-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ε Μουζακίου - Ηρακλής Σοφάδων Α.Ο Σελλάνων - Απόλλων Μακρυχωρίου ΑΟΚ Πάμισσος - Αετός Αγίου Θεοδώρου Α.Σ Σώκρατες - Α.Σ Διγενής Α.Ο Κυψέλη - Α.Ο Καρδίτσας Α.Ο Μυρίνη - Α.Ο Αγναντερού Α.Ε Λεονταρίου - Ατρόμητος Παλαμά Α.Ε Καππαδοκικού - Δόξα Μητρόπολης Α1΄ Ερασιτεχνική Αστήρ Βλοχού...

Την πρωτοχρονιάτικη πίτα της έκοψε η ποδοσφαιρική ομάδα της Μαγούλας παρουσία του Δημάρχου Μουζακίου και προέδρου της ΠΕΔ Θεσσαλίας κ. Γεωργίου Κωτσού. Το παρών στην κοπή της πίτας έδωσαν επίσης ο Αντιπεριφερειάρχης κ. Νούσιος, ο πρόεδρος της ΕΠΣΚ κ. Παλάσκας, η πρόεδρος...
4,856Facebook FansLIKE
242FollowersFOLLOW