ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Α1 Ερασιτεχνική (12η Αγωνιστική) Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Δόξα Μάρκου   1-3 Α.Ο Ταυρωπός – Δόξα Αμπέλου   3-1 ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Αστέρας   3-2 Α.Σ Κένταυρος – Α.Ο Ελπίδα   0-3 ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου   2-1 Κερ. Φράγκου – Α.Ο Κρανέας   0-0 Αστήρ Βλοχού – Ηρακλής Καρδ/λας  ...

Α Ερασιτεχνική (12η) Αγωνιστική) Α.Ο Αγναντερού - Ηρακλής Σοφάδων   0-0 Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού   1-2 Αετός Αγίου Θεοδώρου – Δόξα Μητρόπολης  0-9 Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου   0-0 Α.Ε Μουζακίου Α.Ο Μυρίνης   2-5 Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Κυψέλης   5-0 ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Σώκρατες   0-1 Α.Ο Καρδίτσας...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΣΑΙΝΗΣ Δ. 491348 Α.Ο ΚΥΨΕΛΗ 5 27-11-2016 50 2. ΜΑΝΤΕΛΑΣ Α. 1341504 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 27-11-2016 10 3. ΤΣΙΓΓΕΝΕΣ Α. 566543 Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ 4 27-11-2016 40 4. ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ Σ. 474009 Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ 1 27-11-2016 10 5. ΜΟΥΣΤΟΣ Η. 483054 Α.Ο ΕΛΠΙΔΑ 1 27-11-2016 10 6. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Σ. 579760 Α.Ο ΑΣΠΙΔΑ 1 28-11-2016 10 7. ΖΑΧΟΣ Β. 1332954 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ 1 28-11-2016 10 8. ΜΠΡΟΥΤΣΟΣ Β. 315472 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ...

Σάββατο 3-12-2016  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Αγναντερού - Ηρακλής Σοφάδων Μπεκιάρης – Τίκας Δ. - Βογιατζής Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού Βαφειάδης – Στεργιόπουλος – Μαριολάς Δ. Αετός Αγίου Θεοδώρου – Δόξα Μητρόπολης Νότος – Αργυρόπουλος – Πανόσαφος  Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου Αντωνίου – Γιαννής – Λέρας Α.Ε...

Σάββατο 3-12-2016  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Αγναντερού - Ηρακλής Σοφάδων Α.Σ Διγενής – Α.Ε Καππαδοκικού Αετός Αγίου Θεοδώρου – Δόξα Μητρόπολης  Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Λεονταρίου Α.Ε Μουζακίου Α.Ο Μυρίνης Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Κυψέλης ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Σώκρατες Α1΄ Ερασιτεχνική Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Δόξα Μάρκου Α.Ο Ταυρωπός –...

Α1 Ερασιτεχνική (11η Αγωνιστική) Δόξα Μάρκου – Α.Ο Ταυρωπός         1-2 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – ΠΟΜ Θεσσαλικός   1-0 Δόξα Αμπέλου - Α.Σ Κένταυρος   6-0 Α.Ο Αστέρας - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας   1-0 Α.Ο Ελπίδα – Κερ. Φράγκου   1-2 Α.Ε Καρποχωρίου – Αστήρ Βλοχού   1-2  Α.Ο Κρανέας...

Α Ερασιτεχνική (11η) Αγωνιστική) Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου   8-0 Ηρακλής Σοφάδων - Α.Ο Καρδίτσας   0-2 Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής   1-0 Α.Ε Καππαδοκικού – Απόλλων Μακρυχωρίου    2-3 Δόξα Μητρόπολης - Α.Ε Μουζακίου   9-2 Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Σελλάνων   0-3 Α.Ο Μυρίνη – ΑΟΚ...

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΥΝΑΜΗΣ ΜΑΣ ΔΗΜΟΥ ΣΟΦΑΔΩΝ           Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Καρδίτσας σε συνεργασία με τον Ιατρικό Σύλλογο Καρδίτσας και τον Δήμο Σοφάδων  σας προσκαλεί την Δευτέρα  28 Νοεμβρίου και ώρα 19:30 στο Πνευματικό Κέντρο  Σοφάδων  όπου θα πραγματοποιηθεί Σεμινάριο Βασικής...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΤΡΑΝΤΟΣ Δ. 1001878 ΚΕΡ. ΦΡΑΓΚΟΥ 1 20-11-2016 10 2. ΜΕΤΑ Α. 131414 ΠΟΜ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ 1 20-11-2016 10 3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Θ. 397168 Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ 1 20-11-2016 10 4. DRIZA A. 1428818 Α.Ο ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 1 20-11-2016 10 5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α. 1448498 Α.Ο ΜΑΥΡΑΙΚΗ 3 21-11-2016 30 6. ΛΑΓΑΜΖΗΣ Ε. 1009976 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ 1 21-11-2016 10 7. ΝΤΑΝΤΑΜΗΣ Κ. 1149040 Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ 1 21-11-2016 10 8. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 1235691 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ...

Σάββατο 26-11-2016  και ώρα 13:00 A΄ Ερασιτεχνική Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου Δημάκης – Γκουντέλας – Μπλιτσογιάννης Σάββατο 26-11-2016  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων - Α.Ο Καρδίτσας(γηπ: Μασχολουρίου) Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. – Χάρμπας Ιατρός αγώνα: Ευθυμίου Αλ. Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής Μαριολάς Αχ. – Κουτρομάνος -...

Σάββατο 26-11-2016  και ώρα 13:00 A΄ Ερασιτεχνική Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Αγίου Θεοδώρου Σάββατο 26-11-2016  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων - Α.Ο Καρδίτσας Α.Ο Αγναντερού – Α.Σ Διγενής Α.Ε Καππαδοκικού – Απόλλων Μακρυχωρίου Δόξα Μητρόπολης - Α.Ε Μουζακίου Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Σελλάνων  Α.Ο Μυρίνη – ΑΟΚ Πάμισσος Α.Ο Κυψέλη...

Α1 Ερασιτεχνική (10η Αγωνιστική) ΠΟΜ Θεσσαλικός - Δόξα Μάρκου   0-1 Α.Σ Κένταυρος - Α.Ο Ταυρωπός   0-0 ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας -Ακαδημία Ποδοσφαίρου   1-4 Κερ. Φράγκου - Δόξα Αμπέλου   1-0 Αστήρ Βλοχού - Α.Ο Αστέρας   1-1 Π.Ο Παλαμαική - Α.Ο Ελπίδα   3-0 Α.Ο Φύλλου - Α.Ε Καρποχωρίου   1-0 Ηρακλής Καρδ/λας...

Α Ερασιτεχνική (10η Αγωνιστική) Α.Σ Διγενής -Ηρακλής Σοφάδων            2-1 Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΟ Καρδίτσας     0-1 Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Αγναντερού    0-0 Α.Ε Μουζακίου - Ατρόμητος Παλαμά   1-5 ΑΟΚ Πάμισσος - Δόξα Μητρόπολης   0-3 Α.Σ Σώκρατες - Α.Ε...

Σάββατο 19-11-2016  και ώρα 3:00μμ Α΄ Ερασιτεχνική Α.Σ Διγενής -Ηρακλής Σοφάδων Σαββίδης – Στεργιόπουλος  – Κυρίτσης Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΟ Καρδίτσας Στεφανής – Στρατίκης – Γιαννής Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Αγναντερού Τζαφάλιας – Παπαλίτσας  – Γκούζας Φ. Α.Ε Μουζακίου - Ατρόμητος Παλαμά Μαλλιώρας - Αργυρόπουλος – Ζούκας ΑΟΚ Πάμισσος -...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΖΑΓΚΟΣ Κ. 1192015 Α.Σ ΣΩΚΡΑΤΕΣ 1 13-11-2016 10 2. ΝΤΕΛΛΟΣ Ι. 1281359 ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ 1 13-11-2016 10 3. ΤΑΚΑΣ Γ. 410003 Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ 1 13-11-2016 10 4. ΓΙΑΠΑΛΗΣ Μ. 1184495 ΚΕΡ. ΦΡΑΓΚΟΥ 1 13-11-2016 10 5. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1222433 Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ 1 13-11-2016 10 6. ΚΑΙΑΣ Γ. 1378848 Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ 1 14-11-2016 10 7. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Φ. 1235320 ΑΣΜ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1 14-11-2016 10 8. ΚΑΜΠΑΣ Π. 1264948 Α.Ο...

Σάββατο 19-11-2016  και ώρα 3:00μμ Α΄ Ερασιτεχνική Α.Σ Διγενής -Ηρακλής Σοφάδων Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΟ Καρδίτσας Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Αγναντερού Α.Ε Μουζακίου - Ατρόμητος Παλαμά ΑΟΚ Πάμισσος - Δόξα Μητρόπολης Α.Σ Σώκρατες - Α.Ε Λεονταρίου Α.Ο Κυψέλη – Α.Ο Μυρίνη  Α1΄ Ερασιτεχνική ΠΟΜ Θεσσαλικός - Δόξα Μάρκου Α.Σ Κένταυρος -...

Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ - Α.Ο ΜΥΡΙΝΗ Α.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ Τα πρώτα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 20/12/2016

Απίστευτα πράγματα έλαβαν χώρα το μεσημέρι της Κυριακής στο Μαυροβούνι, λίγα χιλιόμετρα έξω από τη Λάρισα, στο πλαίσιο αγώνα ποδοσφαίρου μεταξύ της τοπικής ομάδας και της Δόξας Υπέρειας για το πρωτάθλημα της Β’ τοπικής κατηγορίας. Σύμφωνα με πληροφορίες του onlarissa.gr, πέντε περίπου...

Α1 Ερασιτεχνική (9η Αγωνιστική) Δόξα Μάρκου - Α.Σ Κένταυρος   3-0 ΠΟΜ Θεσσαλικός – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας   5-2 Α.Ο Ταυρωπός – Κερ. Φράγκου   0-0 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αστήρ Βλοχού   2-2 Δόξα Αμπέλου – Π.Ο Παλαμαική   3-1 Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Φύλλου   3-1 Α.Ο Ελπίδα – Ηρακλής Καρδ/λας   4-0 Α.Ε...

Α Ερασιτεχνική (9η Αγωνιστική) Ηρακλής Σοφάδων- Αετός Αγίου Θεοδώρου   6-1 Α.Σ Διγενής – Απόλλων Μακρυχωρίου    0-1 Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟΚ Πάμισσος    5-0 Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Σ Σώκρατες    0-2 Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Κυψέλης    7-0 Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ο Μυρίνης   0-1 Α.Ο Καρδίτσας...
4,764Facebook FansLIKE
216FollowersFOLLOW