ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Το ταλέντο τους στη… γευσιγνωσία επέδειξαν οι αθλήτριες του Αγίου Νέστωρα το βράδυ της Τετάρτης στο πάντα φιλόξενο εδεσματοπωλείο «το γυράδικο» στην οδό Υψηλάντου.  Οι νεαρές ποδοσφαιρίστριες του συλλόγου είχαν την ευκαιρία να συσφίξουν τις σχέσεις τους εκτός γηπέδου και να...

Α1 Ερασιτεχνική (20η Αγωνιστική) Α.Ο Φύλλου - Αστήρ Βλοχού 0-0 Α.Ο Κρανέας - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας 1-0 Α.Ε Καρποχωρίου - Α.Σ Κένταυρος 1-0 Α.Ο Ελπίδα - ΠΟΜ Θεσσαλικός 1-0 Α.Ο Αστέρας - Α.Ο Ταυρωπός 3-1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Δόξα Αμπέλου 0-0 Π.Ο Παλαμαική – Δόξα Μάρκου  (Κυριακή 19-2-2017...

Α Ερασιτεχνική (20η Αγωνιστική) AOK Πάμισσος - Ηρακλής Σοφάδων 1-1 Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου 2-0 Α.Ο Μυρίνη -Απόλλων Μακρυχωρίου 1-1 Α.Ε Λεονταρίου - Αετός Αγίου Θεοδώρου 2-1 Δόξα Μητρόπολης - Α.Σ Διγενής 7-0 Α.Ε Καππαδοκικού - Α.Ο Καρδίτσας 1-4 Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Σελλάνων   1-2 Α.Ο Αγναντερού –...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΚΟΥΒΑΡΑΣ Δ. 464400 ΑΟΚ ΠΑΜΙΣΣΟΣ 4 12-2-2017 40 2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α. 1391815 Α.Ο ΚΥΨΕΛΗ 1 12-2-2017 10 3. ΣΑΙΝΗΣ ΑΘ. 417965 Α.Ο ΚΥΨΕΛΗ 1 12-2-2017 10 4. ΚΟΚΚΙΝΟΣ Ε.   * 536365 Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ 2 12-2-2017 20 5. ΒΑΙΟΥ Θ. 1128681 Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ 1 12-2-2017 10 6. ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ Β.   * 1346908 ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΥ 1 12-2-2017 10 7. ΚΑΝΤΑΣ Β. 1338701 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 1 12-2-2017 10 8. ΓΚΑΡΝΑΚΗΣ...

Σάββατο 18-2-2017  και ώρα 15:00  Α΄ Ερασιτεχνική AOK Πάμισσος - Ηρακλής Σοφάδων Ζαγορίτης – Αντωνίου – Δημάκης Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου Γαλάνης – Στεργιόπουλος – Γκούζας Ι. Α.Ο Μυρίνη -Απόλλων Μακρυχωρίου Σαββίδης – Τακόπουλος – Κανιούρας Α.Ε Λεονταρίου - Αετός Αγίου Θεοδώρου Βαρλάμης – Τσιαμούρας – Τραμπούρας Δόξα Μητρόπολης -...

Σάββατο 18-2-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική AOK Πάμισσος - Ηρακλής Σοφάδων Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου Α.Ο Μυρίνη -Απόλλων Μακρυχωρίου Α.Ε Λεονταρίου - Αετός Αγίου Θεοδώρου Δόξα Μητρόπολης - Α.Σ Διγενής Α.Ε Καππαδοκικού - Α.Ο Καρδίτσας Α1΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Φύλλου - Αστήρ Βλοχού Α.Ο Κρανέας - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας Α.Ε Καρποχωρίου...

Α1 Ερασιτεχνική (19η Αγωνιστική) Δόξα Μάρκου – Α.Ο Φύλλου         1-0 Π.Ο Παλαμαική – Ηρακλής Καρδ/λας       2-0 Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Κρανέας            0-1 ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας  -Α.Ο Ελπίδα      0-2 Α.Σ Κένταυρος - Α.Ο...

Α Ερασιτεχνική (19η Αγωνιστική) Ηρακλής Σοφάδων – Α.Σ Σώκρατες      1-5 ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Κυψέλη  2-0 Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Μυρίνη   2-1 Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου   3-2 Απόλλων Μακρυχωρίου – Δόξα Μητρόπολης     0-4 Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Καππαδοκικού   1-2 Α.Σ Διγενής...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα . .0και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1214874 Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ 1 9-2-2017 10 2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1343240 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ 4 10-2-2017 40 3. ΤΣΟΥΛΙΑΣ Π. 1292923 ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΣ 2 10-2-2017 20 4. ΤΣΟΓΚΑΣ Π. 1136504 ΚΑΡ. ΠΕΔΙΝΟΥ 1 10-2-2017 10 Η Πειθαρχική Επιτροπή επίσης επιβάλλει: Στον δηλωμένο ως εκπρόσωπο...

Σάββατο 11-2-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων – Α.Σ Σώκρατες(γηπ: Καππαδοκικού)    Τζαφάλιας – Γκούζας Φ. -Γιαννής ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Κυψέλη Τακόπουλος – Διπλάρης Μ.- Γκουντέλας Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Μυρίνη Τίκας Τρ. – Διπλάρης Αν. – Τίκας Δ. Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου Αντωνίου – Κουτρουμάνος...

Σάββατο 11-2-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων – Α.Σ Σώκρατες(γηπ: Καππαδοκικού) ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Κυψέλη Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Μυρίνη Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου Απόλλων Μακρυχωρίου – Δόξα Μητρόπολης Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ε Καππαδοκικού Α.Σ Διγενής – Ατρόμητος Παλαμά Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Αγναντερού Α1΄ Ερασιτεχνική Δόξα...

Α΄ Ερασιτεχνική  Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Μυρίνη   3-0 Ατρόμητος Παλαμά – Α.Σ Σώκρατες   2-1 Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων      0-3 Β΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Νεφέλη      1-3

Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ε Λεονταρίου - Ηρακλής Σοφάδων   1-1 Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Κυψέλη  2-0 Α.Ο Αγναντερού – ΑΟΚ Πάμισσος   1-0 Απόλλων Μακρυχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου  3-1 Α1΄ Ερασιτεχνική Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου   0-3 Α.Ο Ελπίδα - Α.Ο Κρανέας   0-1 Α.Ο Αστέρας - Ηρακλής Καρδ/λας   1-1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου –...

Την ήττα με σκορ 1-3 γνώρισε χθες Κυριακή (05/02)  μέσα στο γήπεδο του Μάρκου -σαν γηπεδούχος- ο Ηρακλής Παλαμά απο τον Αστέρα Δασοχωρίου, στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β΄ ερασιτεχνικής. Οι Παλαμιώτες ξεκίνησαν καλά το παιχνίδι, είχαν τον...

Τρίτη  7-2-2017  και ώρα 15:00 Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ε Λεονταρίου - Ηρακλής Σοφάδων Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Κυψέλη Α.Ο Αγναντερού – ΑΟΚ Πάμισσος Απόλλων Μακρυχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου Α1΄ Ερασιτεχνική Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Μάρκου Α.Ο Ελπίδα - Α.Ο Κρανέας Α.Ο Αστέρας - Ηρακλής Καρδ/λας Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Π.Ο Παλαμαική ΣΦ Αργεντινή...

Όλη η οικογένεια και το Δ.Σ.του Α.Ο Αστέρα θα ήθελαν να εκφράσουν τα συλλυπητήρια τους για την απώλεια ενός πιστού φίλαθλου και υποστηρικτή της ομάδα μας,τον πατέρα του αντιπροέδρου και του μέλους του Δ.Σ μας Αχιλλέα και Γιάννη Κασιούρα.

Α1 Ερασιτεχνική (18η Αγωνιστική) Αστέρας Καρδίτσας - Κεραυνός Φράγκου 3-0 α.α. Ηρακλής Καρδ/λας - Δόξα Μάρκου   0-2 Α.Ο Κρανέας - Α.Ο Φύλλου   5-0 Α.Ε Καρποχωρίου - Π.Ο Παλαμαική   1-1 Α.Ο Ελπίδα - Αστήρ Βλοχού   2-1 Δόξα Αμπέλου - ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας  3-1 Ακαδημία Ποδοσφαίρου - Α.Σ Κένταυρος   3-0 ΠΟΜ...

Α Ερασιτεχνική (18η Αγωνιστική) Α.Ο Αγναντερού - Αετός Αγίου Θεοδώρου    2-1 Α.Ο Κυψέλη - Ηρακλής Σοφάδων   3-2 Α.Ο Μυρίνη - Α.Σ Σώκρατες   1-0 Α.Ε Λεονταρίου - ΑΟΚ Πάμισσος  0-1 Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Μουζακίου   0-0 Ατρόμητος Παλαμά -Απόλλων Μακρυχωρίου   5-0 Α.Σ Διγενής – Α.Ο Καρδίτσας   0-6 Δόξα...

Σας κάνουμε γνωστό ότι οι αναβληθέντες αγώνες της 7-8/1/2017 όλων των κατηγοριών, λόγω καιρικών συνθηκών Α΄- Α1΄Ερασιτεχνική (16η αγωνιστική), Β΄ Ερασιτεχνική(14η αγωνιστική), Γ΄Ερασιτεχνική (13η αγωνιστική) σύμφωνα με τον ΚΑΠ άρθρο 21 παρ. 1α θα διεξαχθούν  ως εξής: ΤΡΙΤΗ – ΤΕΤΑΡΤΗ  7-8/2/2017 Α΄- Α1΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΕΜΠΤΗ 9-2-2017  1ος...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ενωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ Ι. 1323945 Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ 4 29-1-2017 40 2. ΚΟΛΙΟΣ Ε. 1176292 ΑΤΡΟΜ. ΠΑΛΑΜΑ 1 29-1-2017 10 3. ΚΑΣΙΑΡΗΣ Π. 1259628 ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 1 29-1-2017 10 4. ΜΠΕΡΝΑΡΑΣ Ο. 1389435 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ 1 30-1-2017 10 5. ΙΑΤΡΟΥ Π. 559979 ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 4 30-1-2017 40 6. ΡΕΠΠΑΣ Ι. 467949 ΘΥΕΛΛΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ 1 30-1-2017 10 7. ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ Ε. 1249107 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΛ/ΣΙΟΥ 1 30-1-2017 10 Η...
4,856Facebook FansLIKE
238FollowersFOLLOW