ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Η Αργεντινή Καρδίτσας θέλει να ευχαριστήσει τον Αντιδήμαρχο Καρδίτσας κ. Κωνσταντίνο Ξυλομένο ( Αντιδήμαρχος τεχνικών υπηρεσιών και πολεοδομίας-περιβάλλοντος ) για την ανακατασκευή των αποδυτηρίων...ντουζ , βρύσες , σωλήνες κτλ όπως επίσης και το τεχνικό τμήμα του δήμου και υπεύθυνο κ. Σδόγκο.

Θέλω να συγχαρώ θερμά τις ποδοσφαιρικές ομάδες του Δήμου Καρδίτσας: ΑΟ Προδρομιακό, Νέα Νίκη Καμινάδων και Διαγόρα Αμπελικού που πέτυχαν την άνοδό τους στην Α1 Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Καρδίτσας. Οι επιτυχίες τους πέρα από την επιβράβευση της προσπάθειας που κατέβαλαν όλη τη...

την πρωταθλήτρια ομάδα της Α.Ο. Δόξα Μάρκου για την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α1 ΕΠΣΚ κάνοντας μια πραγματικά αξιοζήλευτη πορεία. Τις μεγάλες ομάδες τις φτιάχνουν οι οικογένειες πράγμα που σ αυτή την περίπτωση φάνηκε στο έπακρο. Συγχαίρει  τον Α.Ο. Φύλλου για την...

Μετά την κατάκτηση του Σούπερ Καπ και του κυπέλλου ήρθε και η δίκαια κατάκτηση του πρωταθλήματος της Α' ΕΠΣΚ. Να ευχηθώ σε όλους τους συντελεστές αυτής της εκπληκτικής πορείας θερμά συγχαρητήρια και ανάλογη πορεία στο δύσκολο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής. Ο Πρόεδρος...

Μετά το τέλος και των αγώνων κατάταξης ο Δήμος Παλαμά έχει τη χαρά τρεις ομάδες του να είναι στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας και να προβιβάζονται στην Α' ΕΠΣΚ. Να ευχηθώ στην πανάξια πρωταθλήτρια της Α1 ΕΠΣΚ Α.Ο. Δόξα Μάρκου, στους...

Ο Δήμος Παλαμά συγχαίρει τον πρωταθλητή Α.Ο. Σελλάνων για την άνοδο του στην Γ’ Εθνική κατηγορία. Επισφραγίστηκαν έτσι με το καλύτερο τρόπο οι προσπάθειες των τελευταίων χρόνων που είχαν την ομάδα σε ρόλο πρωταγωνιστή. Με την άνοδο αυτή ανοίγονται νέοι ορίζοντες...

Play Off (6η Αγωνιστική) Δόξα Μητρόπολης - Α.Ο Καρδίτσας   2-1 Α.Ο Σελλάνων - Ατρόμητος Παλαμά  2-1 Βαθμολογία Α.Ο. Σελλάνων   13 Δόξα Μητρόπολης   12 Ατρόμητος Παλαμά   9 Α.Ο. Καρδίτσα   3 Play Out (6η Αγωνιστική) Ηρακλής Σοφάδων -Α.Ο Κυψέλη     2-2 Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου      2-2 Βαθμολογία Α.Ε...

Play Off (6η Αγωνιστική) Α.Ο Κρανέας -ΠΟΜ Θεσσαλικός     2-4 Π.Ο Παλαμαική -Α.Ο Φύλλου           0-0 Βαθμολογία Α.Ο Φύλλου  13 Π.Ο Παλαμαική   11 Α.Ο Κρανέας     8 ΠΟΜ Θεσσαλικός   7 Play Out (6η Αγωνιστική) Ηρακλής Καρδ/λας - ΣΦ Αργεντινή   1-3 Α.Ε Καρποχωρίου -Α.Σ...

Τρίτη 23-5-2017 και ώρα 17:00 PLAY –OFF Α΄ Ερασιτεχνική Δόξα Μητρόπολης - Α.Ο Καρδίτσας Μαλλιώρας – Τίκας Δ. – Δημάκης Ιατρός αγώνα: Μιχαηλός Αχ. Α.Ο Σελλάνων - Ατρόμητος Παλαμά   Βαφειάδης – Γκούζας Φ. – Πολύζος Ιατρός αγώνα: Κολοφωτιά Ε. PLAY-OUT Α΄ Ερασιτεχνική Ηρακλής Σοφάδων -Α.Ο Κυψέλη Μπλιτσογιάννης – Γιαννής – Πήττας Α.Ε Λεονταρίου...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ένωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΚΑΤΕΒΑΣ Θ. 1143448 ΠΟΜ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ 2 21-5-2017 20 2. ΖΑΓΓΟΣ Ε. 1186554 Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ 1 21-5-2017 10 3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Γ. 1346482 Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ 1 21-5-2017 10 4. ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ Β. 377012 Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ 5 21-5-2017 50 Η Πειθαρχική Επιτροπή επίσης επιβάλλει: 1) Στο Σωματείο Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ...

Play Off (5η Αγωνιστική) Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Σελλάνων    0-0 Ατρόμητος Παλαμά  – Δόξα Μητρόπολης   0-0 Βαθμολογία Α.Ο. Σελλάνων   10 Δόξα Μητρόπολης   9 Ατρόμητος Παλαμά   9 Α.Ο. Καρδίτσα   3 Play Out (5η Αγωνιστική) Α.Ο Κυψέλη – Α.Ε Λεονταρίου    1-2 Α.Ε Μουζακίου  – Ηρακλής Σοφάδων  ...

Play Off (5η Αγωνιστική) ΠΟΜ Θεσσαλικός -Π.Ο Παλαμαική   0-1 Α.Ο Φύλλου– Α.Ο Κρανέας   1-1 Βαθμολογία Α.Ο Φύλλου  12 Π.Ο Παλαμαική   10 Α.Ο Κρανέας     8 ΠΟΜ Θεσσαλικός   4 Play Out (5η Αγωνιστική) ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Ε Καρποχωρίου  1-2 Α.Σ Κένταυρος  – Ηρακλής Καρδ/λας   5-0 Βαθμολογία Α.Ε...

Σάββατο  20-5-2017 και ώρα 17:00 PLAY –OFF Α΄ Ερασιτεχνική  Α.Ο Καρδίτσας - Α.Ο Σελλάνων   Τίκας Τρ. - Διπλάρης Αν.- Τσιαμούρας Ατρόμητος Παλαμά  – Δόξα Μητρόπολης Βαρλάμης – Βογιατζής – Κανιούρας Ιατρός αγώνα: Μιχαηλός Αχ. PLAY-OUT Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Λεονταρίου Μαριολάς Δ. – Κλησιάρχης – Πεταλάς Α.Ε Μουζακίου  – Ηρακλής...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ένωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΟΣ Μ. 1176376 Α.Ο ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5 17-5-2017 50 2. ΜΠΟΝΤΟΥΡΗΣ Χ. 501470 ΣΦ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 1 17-5-2017 10

Play Off (4η Αγωνιστική) ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Φύλλου   6-1 Π.Ο Παλαμαική – Α.Ο Κρανέας      3-1 Βαθμολογία Α.Ο Φύλλου  11 Π.Ο Παλαμαική   7 Α.Ο Κρανέας     7 ΠΟΜ Θεσσαλικός   4 Play Out (4η Αγωνιστική) ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Κένταυρος     2-0 Α.Ε Καρποχωρίου...

Play Off (4η Αγωνιστική) Α.Ο Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά    1-3 Α.Ο Σελλάνων – Δόξα Μητρόπολης      0-0 Βαθμολογία Α.Ο. Σελλάνων   9 Δόξα Μητρόπολης   8 Ατρόμητος Παλαμά   8 Α.Ο. Καρδίτσα   2 Play Out (4η Αγωνιστική) Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου   3-5 Α.Ε Λεονταρίου – Ηρακλής Σοφάδων     3-0 Βαθμολογία Α.Ε...

Σας γνωρίζουμε ότι από την ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ της `Ένωσης επιβλήθηκαν στους παρακάτω ποδοσφαιριστές οι ποινές αποκλεισμού που αναγράφονται στον καθένα και που υπολογίζονται σε ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ 1. ΓΡΥΝΤΑΚΗΣ Ν. 1303249 ΣΦ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5 14-5-2017 50 2. ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Κ. 1311106 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ 1 14-5-2017 10 3. ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ Θ. 397168 Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ 2 14-5-2017 20 Η  Πειθαρχική Επιτροπή επίσης επιβάλλει: Στον δηλωμένο ως εκπρόσωπο του  ΗΡΑΚΛΗ...

Τρίτη 16-5-2017 και ώρα 17:00 PLAY –OFF Α΄ Ερασιτεχνική  Α.Ο Καρδίτσας – Ατρόμητος Παλαμά   Τζαφάλιας - Γκούζας Φ. – Πούπης Ιατρός αγώνα: Μιχαηλός Αχ. Α.Ο Σελλάνων – Δόξα Μητρόπολης Μπεκιάρης – Τίκας Δ. - Πολύζος Ιατρός αγώνα: Κολοφωτιά Ε. PLAY-OUT Α΄ Ερασιτεχνική Α.Ο Κυψέλη - Α.Ε Μουζακίου Τίκας Τρ. – Κανιούρας...

Play Off (3η Αγωνιστική) Α.Ο Φύλλου -ΠΟΜ Θεσσαλικός   2-1 Α.Ο Κρανέας  – Π.Ο Παλαμαική   1-0 Βαθμολογία Α.Ο Φύλλου  11 Α.Ο Κρανέας 7 Π.Ο Παλαμαική   4 ΠΟΜ Θεσσαλικός   1 Play Out (3η Αγωνιστική) Α.Σ Κένταυρος -ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας   3-1 Ηρακλής Καρδ/λας  – Α.Ε Καρποχωρίου   1-2 Βαθμολογία Α.Ε Καρποχωρίου   8 Α.Σ...

Play Off (3η Αγωνιστική)  Ατρόμητος Παλαμά - Α.Ο Καρδίτσας   1-0 Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Σελλάνων   2-1 Βαθμολογία Α.Ο. Σελλάνων   8 Δόξα Μητρόπολης   7 Ατρόμητος Παλαμά   5 Α.Ο. Καρδίτσα   2 Play Out (3η Αγωνιστική) Α.Ε Μουζακίου - Α.Ο Κυψέλη   5-1 Ηρακλής Σοφάδων  – Α.Ε Λεονταρίου   3-2 Βαθμολογία Α.Ε Λεονταρίου   8 Ηρακλής...
5,210Facebook FansLIKE
263FollowersFOLLOW